Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkaadók mennyire toleráljá...

A munkaadók mennyire tolerálják, ha valaki munka mellett a munkaköréhez nem kapcsolódó egyetemet áll neki végezni?

Figyelt kérdés
Teszem azt például egy gépészmérnök nekiáll pszichológusnak tanulni, mert azt gondolja az vonzza inkább. De nem feltétlenül ilyen esetekre gondolok.

2017. aug. 2. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig a munka rovására nem megy, addig szerintem nem nagyon izgatja a többséget, persze ezt nehéz megoldani. Ha viszont az iparban dolgozó alkalmazott a munkaidejét Freud írásaival tölti, azt szerintem kevésbé viselik el :D
2017. aug. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itt egyrészt hasamra ütöttem. Bár én is lehet mennék reálból humánba.
2017. aug. 2. 08:45
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy milyen egyetem, de úgy van ahogy az első írta. Tolerálják ha nem a munkaidődben csinálod. Nem tolerálják ha a munka rovására megy.
2017. aug. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!