Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert itelkeznek az emberek...

Miert itelkeznek az emberek masok felett?

Figyelt kérdés
Azt vettem eszre, hogy az emberek tobbsege cimkeket ragaszt a masikra, hogy ez ilyen, ez olyan... Miert kell mindenkirol velemenyt alkotni? Miert nem fogadjak el az embert ugy, ahogy van?
2017. aug. 2. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Mert mindenkinek a sajat tulelese, jolete fugg attol hogy hogyan iteli meg az embereket. Ha nem itelkezel hogy pl a masik megbizhato-e, becsuletes-e, normalis-e akkor konnyen bajba kerulsz.
2017. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló válaszokat szoktam kapni élőben is erre a kérdésre. Azonban:

1, őserdőben élünk, hogy "túlélésről" kelljen beszélnünk?

Ez csak Mo.-n van így vagy egy másik nyugati vagy keleti országban is?

2, Sajnos igaz, ha az ember nem pofázik vissza, hagyja magát, akkor ő lesz a legnagyobb lúzer Mo.-n. De miért kell ez? Miért akarunk állandóan háborúzni egymással? Mo.-n valóban szó szerint kell érteni: "Ember embernek farkasa."

2017. aug. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"1, őserdőben élünk, hogy "túlélésről" kelljen beszélnünk? "


Nem szo szerinti tulelesrol beszeltem. Hanem pl munkahelyi tulelesrol, ha rosszul iteled meg a kollegadat es megbizol benne amikor nem kene akkor sok problemat okozhat neked.


Es igen, minden orszagban vannak mindenfele emberek, az itelkezes arra valo hogy azelott deritsuk ki milyen az adott ember mielott keso.


Es mindegy is hogy miert van, ez osztonos, mindenki igy mukodik, csak mas eloiteletei vannak.

2017. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
ha megfigyeled, te most éppen azok felett ítélkezel, akik mások felett ítélkeznek...miért foglalkozol egyáltalán vele, fogadd el, hogy valaki ítélkezik, akkor is, ha nem értessz vele egyet...
2017. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ember általában tudja magáról, hogy nem egy tálentum és besározással próbál / tud célt elérni.
2017. aug. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit számít? Amúgy minden szellemileg alacsonyrendű ítélkezik, de! Hozzáteszem, ha te nem mész bele a játékba (csak a saját fejlődésével foglalkozol), akkor nem talál fogást rajtad senki. Nem az a felsőbbrendű, aki ítélkezik, pálcát tőr mások felett. Azt figyeld meg ki min ítélkezik, fontos tudni a személyről. Pl, aki az alkeszok felett, az ex-alkoholista, és még mindig kőtődik az alkoholhoz. Sok veszélyes témát tudnék mondani, én világ életemben utáltam, aki dohányzii s dohánygyár lettem, szóval ne ítélj, hogy ne ítéltes.

Mondok egy megtörtént esetet. Volt egy nagyon erős ember, és büszke volt rá, a gyengéket lenézte nem felemelte, fitogtatta az erejét, és szóval mindig szúrt, az illető persze visszaszúrt (belement a játékba), az első körben az erős száz kilós ember máj gondja lett, lesoványodott negyven kilóra, tolókocsiba került, és a nagy erős ember gyenge lett, pelenkázni kelett...fültanúja voltam, hogyan kapta vissza, amit adott.

Persze, akkor már máshogy állt a gyengékhez is, szemléletváltás, az élet így tanította, mert elszaladt vele a ló.

A másik "gyenge", őt kezdetben szívelégtelenség és tűdőproblémák jelentkeztek, sértődékeny ember volt,de hosszú nm itt fogom elemezni. Beteg leszel, ha ítélsz s ha haragot tartasz ez a lényeg.

2017. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!