Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Magyar posta tapasztalatok?...

Leila7777 kérdése:

Magyar posta tapasztalatok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Többször rendeltem már neten és mindig a magyar posta szállít. Harmadszorra fordül elő velem, hogy hiányos csomagot kapok, több ismerősöm is járt így, hogy hiányos volt a csomag, vagy több mint két hétig ült valahol a csomag. Nektek mi a tapasztalatotok? Bementem a postára, de finoman szólva se díjaztak, az előzőeknél nem panaszkodtam, mert nem volt nagy érték, de most igen.A feladási súly sem stimmel, de azzal védekeztek, hogy vaterafutárnál az eladó mér otthon, de itt több mint a fele elpárolgott ha megfogod is érzed, hogy valami nem oké. Nem először rendeltem a sráctól aki küldte, csak pozitív értékelése van az eladási oldalon. Azt mondták 30nap míg elbírálják. De azt is hallottam, hogy a posta nem nagyon szeret fizetni. Mire számíthatok? Esetleg valakinek van ilyen ügyben tapasztalata már?

2017. aug. 9. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mostanában csak egy valamit rendeltem, azt a Gls hozta, 2 nap alatt rendben, hiánytalanul megérkezett a csomag. Talán küldjétek ti is velük, megbízhatóbb cég.
2017. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez (sajnos) az adott környéktől is függ, hogy mik a tapasztalatok, kicsit olvasgass utána, ha érdekel. Nekem nem volt különösebb gondom az MPL-el. Pl. múlt héten kevesebb, mint egy nap alatt nálam volt amit rendeltem, csomag is rendben volt. Korábbi csomagokkal sem volt ilyesmi. Lehet valamelyik logisztikai központban rájárnak a csomagokra. Melyik megyében laksz?
2017. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az összes csomagom átmegy az OLK-n. Pesti vagyok. Volt hogy 2 hétig bent ült a csomagom, no comment hogy kaptam meg.
2017. aug. 9. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

több száz cuccot rendeltem már, többsége egy hét alatt jön Kínából, de van h egy-két hónapot késik vagy törve érkezik


összességében általában nincs gond

2017. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Részemről csupa pozitív. 2-3 nap alatt elviszik a címzetteknek és hozzák is.Még emailt is kapok és hívással is keresnek, hogy most átveszem e...meglepően jó.


Komolyan a vaterás értékelések számából ítélsz?Nézd meg az értékelést adók értékelését-regjét is inkább, meg bemutatkozásukat.

Annyi sz@ros csaló van ott a sok pozitív ellenére.Be lettél etetve, ideje volt a gyümölcsöt szüretelnie az eladónak:DDD

2017. aug. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!