Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem tudnak rendesen...

Miért nem tudnak rendesen kifizetni?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban feltűnően alacsony fizetést kaptam.

128 ledolgozott órám volt, de 5 nap szabadság, amit elvileg rendesen fizetnek 8 órát. Ezekre adtak 102 ezer forintot.Br. 900 ft az órabérem.Tehát elvileg összesen volt 168 órám a hónapban.Előző fizetésem: 152 ledolgozott óra.118 ezer ft.Szerintetek is sántít itt valami?

Vagyis előző hónapban kevesebbet dolgoztam és mégis többet kaptam.


2017. aug. 10. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha túlórát vállalsz azt nem fizetik ki egyáltalán, vagy ha olyan rendszerben dolgozol ahol van bónusz és az nincs meg attól is lehet kevés fizetés.

Ilyen munkahelyről én eljönnék ahol többször is felmerül a tévedés, simlisség.


Az hogy 3 év után nekem egyszer kihagytak egy túlórát de rendezték, az még nem a világ.

2017. aug. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Miért nem tudnak rendesen kifizetni?"

Mert nem akarnak.

2017. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

welcome in hungary in the life of work my friend.


welcome welcome.


na most komolyan lesz ez nagyobb szívás is.

2017. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

168 óra * 900 Ft = 151.200.- Ft

-mínusz járulékok és adó (33,5%) = 100.548.- Ft

Ez ennyi.


152 óra * 900. -Ft = 136.800.- Ft

Nettója: 90.972.- Ft


Esetleg nem mondtál le valami kedvezményt, vagy nem volt túlórád, amit elfelejtettél megemlíteni? Egyáltalán műszakban dolgozol? Műszakpóték se mindegy.

2017. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég gyász meló, de ha sántít is valami, az aprósqg, ami így ránézésből nekem nem jön le.


Diákmunkát csinálok br 950-ért, és abban csak 15% az adó. ennél csóróbb helyen dolgozni embertelen, ezt is szégyellem.

2017. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk pl. a szabadságot külön számolják és nem az alapbérrel együtt utalják, illetve igen, de nem rögtön abban a hónapban, hanem talán az adóév lezárultával, vagy nem tudom pontosan.
2017. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!