Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodaban dolgozok, ti dolgozto...

Irodaban dolgozok, ti dolgoztok rendesen egesznap? Milyen es mennyi szunetet tartotok?

Figyelt kérdés
Az en munkatarsaim nem nagyon dolgoznak, a nap 80%at ellogjak. Mashol is igy van ez?

2016. dec. 5. 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Akkor túl sokan vagytok :)

Nem veszi észre a főnök, hogy nincs ennyi munkatársra szükség? Vagy közszféra? Ott szokott ilyen lenni.

Nálunk vannak lazább napok, de van olyan is, hogy még otthon is dolgozom, meg hétvégén is. Szóval úgy összességében kiegyenlítik egymást.

2016. dec. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem kozszfera. Ez egy privat ceg. Vannak napok amikor fonokok be sem jonnek, de egyebkent sem felugyeli senki sem a dolgozokat.
2016. dec. 5. 09:52
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves Elso hozzaszolo:

Es a munkatarsaid is hazaviszik a munkat? Ok is dolgoznak hetvegen ha szukseges?

2016. dec. 5. 09:53
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is irodában dolgozom, de annyi munka van, hogy rendszeres a napi 10-11 óra munkaidő. Reggel 6-kor már jönnek a kollégák dolgozni, és van, hogy délután 5-kor még bent ülnek. Természetesen nincs túlóradíj, de a munkát meg kell csinálni, határidős. Ez Kormányhivatal.
2016. dec. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk olyan a munkamennyiség,hogy a hónap első felében több van a második felében meg inkább láblógatás.Nem is szeretjük ,mert idegesítő és stresszes az aránytalan elosztás.
2016. dec. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3: Igen. Kis cég. Itt nem lehet kibújni a munka alól, hiszen nincs aki megcsinálja helyetted. De ahogy írtam, vannak viszont olyan napok, amikor kevesebb a munka, mint a munkaidőnk, ilyenkor pl. elmehetünk ügyet intézni, vagy orvoshoz, stb., és nem kell külön szabadnapot kivenni az ilyenekért. Szóval ez nem okoz gondot senkinek sem.
2016. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

nálunk mindig van meló. 9 órából 1 óra a szünet, amit mindenki maga oszt be. Bagósok kijárnak óránként, én csak 20perceset és délután egy 40 perces szünetet tartok kajára.


Nincs láblógatás.. aki nem talál magának feladatot annak ad a főnök, vagy kap irodán kívüli feladatot! elhiheted, hogy mindenki talál magának melót, minthogy raktárban kelljen dobozokat pakolnia.

2016. dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Közszférában dolgoztam, 10-15 perc ebédszünet, plusz meló hazavitele (bár tilos), napi 2 óra otthon.

Voltam olyan cégnél,ahol kb.napi 3 óra volt a munka, a többi 5 órában kínlódtam a semmittevéstől.

2016. dec. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
jelentem van ilyen, van amikor pár napig több a munkám, de általában napi egy max két órát dolgozok. és sok szünetet tartok :D sokat unatkozok, és igen megbecsülöm a helyet. amikor kell keményen dolgozok. amíg nem teljesítmény bérbe van az ember felesleges annyit teperni, úgyis a csókosoknak jut minden.
2016. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Volt olyan munkahelyem, ahol sok volt a holtidő, de olyankor a főnökök is csak a vállukat vonogatták, és csak annyit mondtak, hogy foglaljuk le magunkat valahogy (volt, hogy a Youtube-on néztünk filmet, vagy olvastunk, játszottunk a neten ilyenkor), a munkabért így is, úgy is kifizették. Aztán amikor volt teendő, akkor meg nyakunkba szakadt a nagy mennyiség. Projekt munka volt, szóval amikor nem volt mit csinálnunk, akkor másokra vártunk készenlétben.

Ahonnan most váltok, ott meg túl sok is lenne a munka, de még így is csökkentették a létszámot, szóval akik érintettek (vagyunk), senki nem érti, miért nem bővítettek inkább, ahelyett, hogy még küldtek is el embert. Majd meglátjuk, mi sül ki belőle. A döntéshozók egyelőre azt gondolják, hogy jót tettek a céggel, a dolgozók már kevésbé.

2016. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!