Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha én vagyok a munkahelyen...

Ha én vagyok a munkahelyen az, aki kicsit magának való, de barátságos, azzal megbántok embereket?

Figyelt kérdés
Bizonyos értelemben zárkózott vagyok, bizonyos értelemben meg nem. Könnyen beszállok beszélgetésekbe, viccelődésekbe, alapvetően mindenkivel kedves igyekszem lenni. De sok dolgot szeretek megtartani magamnak. Tudom, sokan azt fogják írni, hogy az a normális, hogy nem teregeted ki a magánéleted, de azért a munkahelyen általában eléggé tudják egymásról az emberek, hogy ki kivel jár, meg kinek hol van nyaralója, meg hova ment a hétvégén meg ilyenek. Én nem szeretnék mindent elmondani. van egy normális határ, ami még nem indiszkrét szerintem, de ez nálam korábban van, mint másoknál.
2017. aug. 13. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Ha megkérdezik,hogy "hol voltál hétvégén?" és te azt mondod,hogy "semmi közöd hozzá" azzal megbántod az illetőt.Amúgy meg nemhiszem.
2017. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem ilyen bunkón fogalmaznám meg persze, csak hogy "kikapcsolódtam", vagy ilyesmi.
2017. aug. 13. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ebben semmi rossz, nem bántasz meg ezzel senkit, - mert kellően intelligens, társadalmilag szenzitív ember két-három mondatból érzékeli, hogy "témát kellene váltania". Aki meg egy erőszakos husáng, annak meg teljesen felesleges magyarázkodni bármiről is, mivel egyszerűen képtelen, ill. nem hajlandó megérteni, hogy Te miért nem szeretnél beszélni neki az adott témakörröl.
2017. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2017. aug. 13. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!