Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezdjem az első napom...

Hogyan kezdjem az első napom az új munkahelyen?

Figyelt kérdés
Eddigi munkahelyeimen mindenhol elkövettem egy hibát amit nem tudok hogyan orvosolni. Félek, hogy itt is ez lenne. Szóval kicsit félénk vagyok, és mindent megcsinálok. Tisztelettudó vagyok a főnökökkel és ez az elején jó is mert mindent megcsinálok, de később meg mindig az volt, hogy látták, hogy én vagyok aki nem szól vissza, nem áll ki magáért és volt például, hogy valaki rossz kedvét rajtam vezette le, meg a lepasszolt melókat is nekem adták. Szóval nem akarok papucs lenni de nem is akarok tiszteletlen lenni. Ti ezt, hogyan kezelnétek?
2017. aug. 9. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ne úgy állíts be, mint egy elveszett bárány. Legyen kiállásod, ÖNBIZALMAD. Próbálj meg magabiztos lenni. Attól, mert mindez megvan egy emberben nem lesz tiszteletlen.
2017. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!