Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinalnatok az en helyzetemben ha igy viselkedne veletek?

Figyelt kérdés

Az exemmel 3 honapja szakitottunk fel evig jartunk. Kb

1 honapja kavarunk. Azota le is fekudtunk egymassal. En szerelembol tettem. Az egyik ami zqvar hogy volt egy eset amikor egy csaj kiirta ask.fmre az exemnek hogy husiiiii es vagy 10 szivecske..

A masik hogy lattam az exem oldalan hogy volt egy csaj aki minden valaszat belajkolta es ramentem a csaj ask.fmjere es van egy olyan kerdese hogy mindent meg fogok tenni hogy boldogga tegyelek..azt valaszolta hogy nem szeretem ha dobaloznak a szeretlek szoval..az exem ezt lajkolta..szerintem o tette fel a kerdest amikor rakerdeztem letagadta..

Nekem is szokta mondani hogy szeretlek..de nem olyan surun..1 jete ndm nagyon szivecskezik meg ilyenek ha azt mondja szeretlek..ma viszont ugy koszont el hogy szia <333333

Ey mar nem.ertem mit szeretne..vagy hogy mi van..szerintetek? En nagyon szeretem ot :/ 17/L 19/F


2013. ápr. 13. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
ask.fm, ez sok mindent elárul az érettségi szintről...
2013. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ezt kerdeztem
2013. ápr. 13. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:

a kavartunk a kulcsszó. ne felejtsd el, hogy jelenleg ex vagy igy amit csinál nincs jogod felelősségre vonni hisz nem vagy neki senkije már.

de ez igy nem korrekt és csak nagyobbat fogsz sérülni ha nem vetsz ennek véget. kérdezd meg kerekperec akar-e még valamit tőled ha nem ne bonyolitsátok szexxel, váljatok el..ennek iggy nincs értelme

2013. ápr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem ezzel nincs problémám amúgy..csak szeretném ha nem dobálózna a szeretlek szóval szinte mindenkinek :/
2013. ápr. 14. 10:25
 5/6 ivilicious ***** válasza:
ne vedd komolyan és keress mást:)
2013. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a szeretlek szó használata mára általánossá vált. Ha kell ha nem mondják boldognak boldogtalannak :(

Ezért nem a szavaknak hanem inkább a tetteknek kell hinni.

2013. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!