Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beírhatok a panaszkönyvbe ha...

Beírhatok a panaszkönyvbe ha brutálisan lassú a kiszolgálás egy boltban?

Figyelt kérdés

Nem szoktam szólni érte, de hihetetlenül lassú es unott az eladó. Ma sem szoltam, de felhuztam magam es legközelebb szerintem panaszkönyvet kérek. Ennek igy van értelme?


A kategória tévesztésért bocsi.



2017. aug. 15. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármiféle feltétel nélkül beírhatsz a panaszkönyvbe bármikor, amikor csak akarsz.
2017. aug. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nezd meg, hogy az uzletnek van-e a facebookon oldala. Ha igen, akkor oda tudsz szemelyes velemenyt irni, amelyet, ha a fonoke elolvas, akkod ertesulni fog rola, hogy van olyan tenyezo, amin valtoztatni kell.
2017. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon vagyok az a beírós, de teljesen jogos. Nálunk is van egy bolt, ahol külön kérvényt kell benyújtani, hogy a húsospulthoz odaballagjanak, és akkor mér nekik áll feljebb, hogy szabadságolások folynak, ennyien vagyunk...


Érdekes a minap, boldogan kenyeret szeletelt, lemért az eladó (nem is akkor vevő rá), pedig ott álltam már vagy egy negyedórát.


A főnök nem tudom, miért nem koppint az orrukra.

2017. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

ez hülyeség szerintem.


kiröhögnek.


Ne menj oda ha lassú az eladó szerinted.


80.000 nettó fizuért milyen legyen, marha vidám lesz majd nem?

2017. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam üzletben, és volt olyan reggel, hogy másfél millió forintot tízezresekben fizetett ki nekem egy vásárló (aranycuccok). Mivel kényszerből dolgoztam azon a helyen, és nem tudtam gyorsan számolni a pénzt, vért izzadtam, mert közben álltak felettem mások is, érdeklődni akartak, és topogtak. Az egyikük fenyegetőzött azzal, hogy kéri a vásárlók könyvét, udvariasan mondtam, hogy mindjárt, csak elteszem a pénzt, erre kiviharzott.

Nem mindig szemétkedésből csináljuk...:/

2017. aug. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sztem beírhatsz, amennyiben tényleg flegmáskodásból lassú az eladó, nem más, rajta kívül álló okból (mert biztos van 1000 ember, aki ölne azért az állásért, és jobban bánik a vevőkkel). Van ilyen... azóta pl. nem járok az egyik boltba, ahol kb. én vagyok egyedül, és unott pofával, lassított felvételben szolgál ki vki. De a másik is vicces... van egy gyorsétterem itt a közelben, ahol akkor siettetnek pattogva, ha te vagy egyedül bent :D.
2017. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!