Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Túl vagyok az első munkanapon!...

Túl vagyok az első munkanapon! Miért érzem azt, hogy semmit sem tudok?

Figyelt kérdés
Túl sok információhoz jutottam. Attól tartok, hogy nem fogom tudni amiket adnak nekem.

2017. aug. 16. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen a munkahelyed, de én még nem dolgoztam olyan helyen, ahol az első nap után elvárták volna az abszolút tudást. :)

Mindig úgy volt, hogy elmondták, mit kell csinálni, és hagytak gyakorlati időt is, hogy belejöhessek.

Ha minden nap fogod csinálni, és gyakorlod, akkor már tudni fogod, csak elsőre lehet ijesztő az a sok minden.

2017. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, nyugi. Írtad, hogy túl sok információhoz jutottál. Az agynak időre van szüksége, hogy feldolgozza. Jobb helyeken van betanulási idő. Ez 3-4 naptól 3 hónapig is terjedhet. Én az 1. héten csak arra koncentráltam, hogy a kijáratot megtaláljam.:)
2017. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
Most látod, mennyit ér a diplomád:DDD
2017. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért mert a legtöbb suliban nem a gyakorlati hanem csak az elméleti tudást oktatják. Minden munkába bele kell tanulni és ezt akkor fogod tudni elsajátítani, amikor már benne dolgozol.
2017. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, én is így voltam vele, és ennek egyszerű az oka.


Mert a diplomáddal a tudásod 90%-a felesleges szar, az életben teljesen máshogy vannak a dolgok, és gyakorlat nélkül nem tudsz semmit, az elmélettel kitörölheted a segged.


De ne félj, pár nap és megtanulod, hogy is zajlanak OTT a dolgok - hogy majd esetleges új helyen megint a fejedet fogd, mert kb. minden más :D

2017. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele. Nekem majdnem egy év kellett, hogy teljesen képbe kerüljek. De még most kettő után is tudnak újdonságokat mondani. :D
2017. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!