Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szoktál a munkahelyen unatkozni?

Szoktál a munkahelyen unatkozni?

Figyelt kérdés
Kevesebb munka, Végeztél a feladattal stb.

2017. aug. 21. 16:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Soha! Ha "háromszor ennyien lennék" és harmad ennyi idő lenne egy nap, mint amennyi, akkor is állandóan volna mit csinálnom.

A jó oldala az ennek, hogy a tevékenyen eltöltött nap végét úgy érzem, "előbb jön el".

2017. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem....de néhány lusta féreg kollegám igen.
2017. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
52%

12! Mehetek hozzátok unatkozni?? :P

Nem szoktam unatkozni, mindig lehet akad tennivaló.

2017. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nem semmi hozzászólások. Kösz mindenkinek! (Mellesleg nem tudom ki pontozza le, ment mindenkinek a zöld kéz.)


Egyébiránt én sem szoktam unatkozni. Mérnök vagyok egy kisebb cégnél, munka meg mindig van.

2017. aug. 22. 16:48
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Én is mérnök vagyok, igaz egy multinál. Ha nincs fontos meló, akkor a Minden Mást Megelőző Maszek Melóval is szoktam foglalkozni, így nincs unatkozás. Mielőtt bárki szót emelne ez ellen, a főnököm tud róla, amikor meghívott a csapatába, akkor is mondtam az állásinterjún, tehát azzal, hogy ennek ellenére felvett, tudomásul vette. Nem a cég erőforrásait használom és nem megy a céges munka rovására. Mások órákig ebédelnek, neteznek, kávéznak, dohányoznak, így ezen a téren sem érzem azt, hogy jobban megkárosítanám a céget másoknál.
2017. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Olyan soha nincs, hogy kevesebb a munka, vagy végeztem a feladattal, mivel a 8 órát folyamatos melóval kell tölteni. De unatkozni szoktam nagyon is, mivel monoton meló. Folyton ugyanazt kell csinálni, közben gyakran elkalandoznak a gondolataim, meg fél szemmel nézem az órát, hogy mikor lehet már végre hazamenni...
2017. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt pár melóhely, főleg az irodai melósnál ahol rohadt sokat unatkoztam. Akkor én is azt csináltam,hogy több ablakot megnyitottam vagy egy excel táblát beraktam háttérnek ha éppen benyitnak azt lássák.

De rossz volt,mert 8 órás munkarendben voltam,de kb 12 re már elfogytak a melók vagy pedig kb délig semmi. Utána munka végéig pörgés. Szóval az gáz volt.


Mostaninál nincs így,mindig van mit csinálni.

Kutyakozmetikus vagyok,többen dolgozunk. Ha nem jön el egy kutya akkor is van ott másik akkor annak neki esünk 2-en, főnököm,meg telefonál,hogy kitud hamarabb jönni vagy más kutyát berakni az elnem jött helyére.Takarítunk,törölközőt szedünk le és hajtunk be, eszünk, játszunk a saját kutyákkal,kávézunk,beszélgetünk. Szóval itt teljes unalom nincsen :D

2017. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Lepontaztak engem is. :(


Érdekes, és sok hasznos kérdés miatt ragadok le ezen az oldalon, ha van időm. Nem igazán érdekelnek a pontok.

Kutya kozmetika elég sokrétű... Mert ha jól értem nem csak lenyírásokkal, körmökkel foglakoztok.

Sőt! Azt is észre veszitek, mekkora különbség van köztük. És gyanítom hogy a kutyák is valahol egy külön egyéniségek. Legcsunyácskábban is van valami ami miatt megkedveli az ember.

2017. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mostanában elég gyakran, főleg mióta új vezetés van és nem indulnak be a melók. Viszont tenni nem tudok ellene. így ötletelek (mit kell elintéznem, mi legyen a vacsi, utana nézek pár dolognak a hobbimmal kapcsolatba stb)


Nem jó ez így, mert haszontalannak érzi magát az ember...van olyan kollégam, aki évek óta minden áldott nap bejön, netezik, eszik, hazamegy.

2017. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19!

Azt gyanítom van ilyen netes kolléga máshol is.

2017. aug. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!