Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen KÖTÖTTSÉGEK NÉLKÜLI...

Milyen KÖTÖTTSÉGEK NÉLKÜLI munkák vannak?

Figyelt kérdés
Nem akarok minden nap másoknak megfelelni, meg másokkal jópofizni, időre se akarok bejárni dolgozni stb... szóval értitek. Milyen kötöttségek nélküli melók vannak ? :)
2017. aug. 26. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Semilyen..... mondanám, hogy legyél vállalkozó, de h elválasz egy munkát azt is meg kell csunálni ... nincs az hogy "most nincs kedvem".
2017. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Prostitúció
2017. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam a vállalkozásban is igen mivel én nem nagyon tudok emberekkel bánni... az ügyféllel meg persze, hogy normális vagyok hisz nekem is belőle van pénzem... :-D az más eset....
2017. aug. 26. 20:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Grafikus,programozó,házhoz járó masszőr,otthon dolgozó könyvelő,pénzügyi tanácsadó.
2017. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Fémkeresővel aranyrög keresés a világ ismert aranymezőin. Egy vegyészmérnök ismerősöm is csinálta, még én adtam hozzá ajándékba a fémkeresőt mivel én meg valamikor kötöttségek nélkül gyártottam azt.

Ez a fiatal pár három hét alatt 63 gramm rögöt szedett össze, ami félmillió Ft körül mozog eladási helytől és árfolyamtól függően:

Gold Prospecting Leonora - Western Australia

http://www.youtube.com/watch?v=IXSUlVFockk


Valamikor voltam önellátó a szülői gazdaságban. Fura de mérnökként is azt mondom hogy életem legszebb napjai voltak. Tréfásan úgy szoktam mondani hogy parasztként is nagyobb úr voltam mint mérnökként. Persze nem a paraszt a nagy úr hanem a keleti blokkban szégyenletesek a munkaviszonyok és a bérek.

2017. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha vállalkozó vagyis tulajdonos ,befektető vagy de úgy hogy mindent az alkalmazottak csinálnak te csak nézed a bankszámlád gyarapodását,meg néha benézel pofavizitre ha már nagyon unatkozol. Szóval a pénzed dolgozik helyetted.


Az említett grafikus ,programozó stb minden csak nem kötetlen. Kötetlenül éhen lehet dögleni vele, mert ha bevállaltál egy munkát ,akkor azt meg kell csinálnod határidőre,máskülönben nincs pénz és a jó híred is oda. No meg ha rossz lesz nem sikerül a munka ,az megint nem túl jó referencia. Szóval van főnököd ,megbízód ,persze nemet mondhatsz mindenre csak akkor nem élsz meg.

2017. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kötöttség alatt nem a határidőt érthette a kérdező.

Hanem ha van egy határidő,azt te osztod be magadnak,hogy melyik nap mikor mennyit dolgozol.

Nem pedig h-p 8 órában..

2017. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fordítás, otthoni meló - de ott is az ügyfél kérését kell teljesíteni, maximum ugye te osztod be.
2017. aug. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!