Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Úgy vágyok mar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy vágyok mar valakire. Mostanában mindig olyan fiúkkal sodort össze az élet akikkel nem ugyanazt akartuk, egyszerűen nem találok senkit aki kapcsolatot akarna, nem pedig kötöttségek nélküli dolgokat.

Figyelt kérdés
Nem tudom mar mit tegyek el vagyok keseredve:( tudom fölösleges hajszolnom ezt a dolgot, de annyira jo lenne, ha lenne valaki akit megölelhetek, megcsókolhatok:(
2015. nov. 24. 20:27
1 2
 1/13 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. Mennyi idős vagy és hol laksz? :)
2015. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg. És igen, elhiszem, hogy jó lenne, de ha egy picit lazábban tudnád kezelni, akkor azt vennéd észre rövid időn belül, hogy közeli kapcsolatba kerültél egy sráccal. Viszont ha így kezeled, ahogy most, akkor minden perc éveknek tűnik.

Szóval nyugodj meg, add magad a fiúk előtt, és eléred, hogy beléd szeressen egy fiú. Sok sikert! :)

2015. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
17 és Esztergomtól nem messze:)
2015. nov. 24. 20:39
 4/13 A kérdező kommentje:
ajj igen legbelül tudom, hogy ezt kéne tennem, csak néha nagyon elkeseredek mint pl most és akkor nem igazán tudok a jóra sem gondolni, csak a rossz dolgok jutnak eszembe:/ de Köszönöm szépen:)
2015. nov. 24. 20:41
 5/13 anonim válasza:

Első vagyok:


Kár érte, a kor az tökéletes csak nagyon messze vagy :(

2015. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
te merre laksz?:s
2015. nov. 24. 20:56
 7/13 anonim válasza:
Debrecenben.
2015. nov. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Kedves kérdező, 21 és Budapest még játszik? :D
2015. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

az elmúlt 4 hónapban 3 ilyen fiúval is összehozott az élet, akikkel nem ugyanazt akartuk, legalábbis nem ugyanakkor, ha érted. az egyikbe pedig szerelmes is voltam és még mindig nagyon rossz. de hát csak lesz más :) neked is, nekem is.

17/L

2015. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
óó.. az valóban nincs a közelben:/
2015. nov. 24. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!