Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi ez az érzés? Mit kezdjek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 8 hónapja tartó kapcsolatban egy velem egy idős sráccal.

Pont az ideálom. Jóképű, okos, őszinte, csodálatos. Boldog vagyok mellette, de ha nincs velem, nem tudom eldönteni, hogy akkor most mi is hiányzik: Ő, vagy a szex. Rajta kívül mással nem is akarok szexelni, de nem tetszik nekem ez a mutassuk be egymást a családunknak..

Szeretnék valakit magamnak, akivel jól elvagyok, szexelünk, de nem mondjuk ki hogy járunk. Pont ez a bajom, hogy vele ki van mondva, be vagyunk mutatva egymás családjának. Megszerettem ezt az embert, nem akarom elveszíteni, de egyszerűen nem járni akarok vele, hanem csak baráti szenvedélyes csókolózás és szex. Persze ez nem azt jelenti, hogy ismerkedünk másokkal, nem nyitott kapcsolatról beszélek.

Néha olyan mintha szerelmes lennék belé, de néha meg nagyon azt érzem, hogy nem. Nem tudom mihez kezdjek. Féltékeny lennék, ha más lányokkal is beszélne, nem akarok szakítani se, de elmondani se neki, hogy; szeretlek, imádlak, de mi lenne ha csak szex lenne?



#szex #szerelem #pasi #ideál #boldogság #kétely #kötöttségek nélküli szex
2016. jún. 25. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Jó nagy napjainklibája vagy te is. De semmi baj, csak ezt ne hagyd. Ha érzed, hogy szereted, akkor el ne szúrd a kapcsolatotokat. Ha meg csak szex kell, keress rá mást, aki szintén csak erre vágyik. Ha tudnád hány ilyen köcsögbe futottam már bele, és én nem örültem neki. De olyan emberrel ezt nem lehet csinálni, akivel előtte jártál 8 hónapot. Lépj! Vagy erre, vagy arra. És ne legyél szemét a barátoddal.
2016. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 October15 ***** válasza:

Miért van az, hogy az utóbbi órák legrelevánsabb kérdése egyben a legmindfckabb is?:D


Passz.. dönts.. okay nyilvánvalóan ez a cél de erre most mit mondjunk?:D Neked kellene érezned, hogy melyik a fontosabb. Egyáltalán neki az utóbbi oké lenne? Csak mert ha picit is stimmel a leírás akkor szerintem nem. Minden esetre mondd el neki a jelenlegi helyzetedet elvégre perpillanat azért a pasid többek között, hogy az ilyen mindfck dolgaidat is meghallgassa.


Amúgy respect, kapcsolatból szakítás nélkül barátság extrákkal.. ha rájöttél, hogy ezt mégis, hogy lehet kivitelezni szólj nekem is.

2016. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Basszus, tizenhét vagy, van aki még ilyenkor nem is csókolózott még, te meg már csak úgy lefeküdnél bárkivel... Nagyon gáz vagy.
2016. jún. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a tipikus "Se veled, se nélküled" elv?
2016. jún. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Stark2000 ***** válasza:

Nagyon ismerős szitu. Bár én az érzéseimtől féltem. Ha megszeretem, gondoltam óriási fájdalom lesz elveszíteni. Bár nekem ezt néhány magányos óra, annál is több zene és bátyáimmal való beszélgetés megoldotta. Azóta inkább úgy vagyok, hogy minél inkább kimutatom az érzelmeimet, hátha ezzel csak közelebb engedem magamhoz, és erősebb lesz közöttünk a dolog.:)


16F

2016. jún. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egyikőtök sem érti meg, mit akarok mondani. nem birom a párkapcsolati sztorikat.,de beleszerettem ebbe az emberbe..ahh nem értitek. ja,kösz a lotyózást meg a hülye libázást
2016. jún. 26. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!