Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg ilyen nehéz manapság...

Tényleg ilyen nehéz manapság munkát találni?

Figyelt kérdés
A hibát valószínűleg magamban kell keresni, mert csak 8 általánosom van. Viszont fiatal, 20 éves srác vagyok. Melót keresek már egy hónapja de semmi.
2017. aug. 28. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:

és mit is teszel azért, hogy munkát találj?

hol laksz?

2017. aug. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok
2017. aug. 28. 08:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg munkaügyin egy OKJ tanfolyamra beiratkozni. Lesz szakmád, és addig is kapsz valamennyi támogatást.
2017. aug. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Ha Budapesten nem találsz munkát, akkor Te nem is akarsz dolgozni.

Szfvár-Tatabánya-Veszprém háromszögben a postaládákba dobálják be a cégek, hogy menjenek az emberek hpzzájuk dolgozni... némelyik amég szállást is kínál.

2017. aug. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A feleségem felmondott, mert megunta a munkahelyét, 8 általánossal másnap már talált munkát.

Ha valaki tényleg dolgozni akar, akkor nem hiszem, hogy Pesten annyira nehéz lenne munkát találni.

2017. aug. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van munka, de a megfelelő végzettség híján csak a sz**r jut az embereknek. Egész biztosan láttál te is álláshirdetéseket amikre jelentkezhetnél, de gondolom 1 hónap után még nincs ott az ingerküszöböd, hogy a legrosszabb munkát is elvállald.
2017. aug. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg munkaügyin keresztül tanfolyam, ha találsz munkát beiratkozni érettségit adó képzésre? Így elég kevés az esélyed jó munkahelyre.
2017. aug. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem tudom én cnc szakmát végeztem mikor megkaptam a szakmát másnap már volt munkám én nem mondanám hogy nehéz munkát találni és nem lakom olyan helyen mint te Baja kis város és nem épp jó helyen van és mégis találtam tanulj és lesz munkád nem akarlak megsérteni de már az érettségi annyira alap mint a 8 általános szóval legalább az kellene és mellé egy szakma nem vagy elkésve mindent bele!
2017. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Anyámnak fodrász szakmunkása van, jó a szakmájában, de nem tud pl üzletet fenntartani. Ha lett volna érettségije lehetett volna oktató is, mert a volt tanárai mindig mondták neki. Nem tette az érettségit és most egy kórházban takarít minibálbérért és hajnali 4 - kor kel minden egyes nap. Szóval tedd le az érettségit.
2017. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!