Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy mehet rá egy munka a...

Hogy mehet rá egy munka a kapcsolatra?

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 17:35
 1/9 anonim válasza:
48%
A kapcsolatod megy rá a munkára ha többet vagy munkában mint otthon a nővel. Ha meg hetelsz akkor otthon bevezetik az A és a B hetet. :)
2017. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor most már értem hogy miért is alakul így.
2017. aug. 29. 17:43
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem teljesen értem, hogy mit akarsz kérdezni, de én például azért nem akarok komoly kapcsolatot, mert félek, hogy a munka rovására menne. Pontosabban ha belekeveredek is egy komoly kapcsolatba, ami azért sajnos előfordul néha, mindig arra jövök rá, hogy mennyivel jobb nyugiban dolgozni, a szabadidőmet pedig tényleg szabadon felhasználni.
2017. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
pont le írtad azt ami velem történt a barátnőm többet dolgozott a nyáron mint hogy velem lett volna és ezért időt kért tőlem:)
2017. aug. 29. 17:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy nagyon rossz lehet neked,nekem is ment már tönkre kapcsolatom,de tényleg napi szinten ki kell ide írnod,hogy mit történt?

Nem lenne jobb ha egy haverral vagy jóbaráttal kibeszélnéd magadból?

Nyilván,most úgy érzed,hogy te vagy a világ közepe és egyben az egyetlen,akinek befuccsolt a párkapcsolata,de már mindenki leírta a véleményét a sztoridról,legalább egyszer.

Valahogy próbálj meg erős lenni és nem ezen kattogni a nap minden percében,mert ezzel csak ártasz magadnak.

2017. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Most akkor a munka a kapcsolatra vagy a kapcsolat a munkára?


A munka úgy mehet rá, hogy nem foglalkozol vele a kapcsolatod miatt. A kapcsolat meg ugyanaz fordítva.


Viszont az ilyen "időt kért tőlem" történetek többnyire szimplán arról szólnak, hogy nem akar veled lenni, de mégsem ő akar lenni a "gonosz" fél aki szakít.

2017. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért nem kell mindenért a munkát okolni. Én ha rossz kapcsolatban vagyok, többet dolgozom inkább, csak hogy ne kelljen a magánéleti problémákkal foglalkoznom. Amint szabaddá válok, valahogy hamarabb abba tudom hagyni a munkát is. Érdemes ezen elgondolkodni.
2017. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A munka is rámehet a kapcsolatra. Vagyis inkább a kapcsolat végére. Létezik olyan szerelmi bánat, ami padlóra vágja az embert minden szinten. De ez a te korodban még nem játszik.
2017. szept. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az a gyakori, hogy az otthoni problémákat a munkára fogjuk. Pl. Nem klappol valami a párkapcsolatban, mire elkezdünk tovább bennmaradni a munkahelyen, hogy ne kelljen annyit otthon lenni. Alvásra, szexre, evésre, tisztálkodásra hazamegyünk, de ha az emberrel vagy asszonnyal kényelmetlen valami miatt a kapcsolatunk, akkor jön a közismert "munkába menekülés"... Olyan is megesik,hogy a munka csak alibi, miközben ott a talonban egy harmadik fél.

Vannak "stabilmánok", akik egy kapcsolatot képtelenek addig befejezni, ameddig nincs nekik egy bejáratott másik. Ha egy ilyenbe futottál kérdező, akkor épp ezt tapasztalhattad meg.

2017. szept. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!