Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ha egy lánnyal levelezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lánnyal leveleztek és azt írjátok neki, hogy szimpatikus, de nincs most időtök kapcsolatra (suli, munka) miatt, akkor az esélytelen, hogy összejöttök?

Figyelt kérdés

Így próbáljátok leráznia csajt?


Ui; 23 éves nő vagyok és 24 éves férfi tetszik. Leírta a fentebbit nekem, majd hamarosan lett neki barátnője, annak ellenére, hogy azt írta nekem, hogy nincs ideje...



2015. nov. 28. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez lerázás. Valószínűleg nem volt meg a kellő szintű vonzalom
2015. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem akart veled lenni,ennyi.
2015. nov. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. És akkor már esély se lesz rá?
2015. nov. 28. 23:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Kevés
2015. nov. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam nem lerázás volt, hanem tényleg így volt. De annyira megkedveltem a lányt, hogy össze is jöttünk. Kár volt...

Többet ilyen nem lesz, hallgatok a belső hangra. Már akkor is azt mondta, hogy ne. Aztán 1,5 évet elcsesztem az életemből. Kétségtelen, hogy voltak boldog pillanatok és vannak szép emlékek, de a szakítás brutális volt és kérdéses, hogy ilyen áron ez megérte-e.


Viszont a fenti esetben biztos, hogy lerázás volt. Sajnálom, de így szinte nulla az esélyed.

2015. nov. 29. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nőtől lerázás, férfitől azt jelenti, hogy nincs most ideje kapcsolatra.
2015. nov. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezen ne agyalj sokat mert elfut melletted a szerelem, hogy észre sem veszed!

Ébresztő Csipkerózsika!

A szerelmes fiúk ott élnek a közeledben!

2015. nov. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!