Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti elvállalnátok a következő...

Ti elvállalnátok a következő munkát?

Figyelt kérdés
Egy 23 éves püspökladányi srác vagyok, aki eljött egyedül 2017 januárjába Veszprémbe dolgozni. Maga a munkahely nagyon jó lenne, de a közeget nem szeretem. Volt is a cégnél egy mobbing (munkahelyi pszicho terror), amit nehezen tudtam feldolgozni, elfelejteni szinte még most sem. Nem szeretek bejárni, mert a főnököm is benne volt aki alázott. Itt sokat lehet utazgatni, tanulni a külföldi kollégáktól, támogatják a lakhatásomat, havi egyszeri hazautazást, viszont a honvágyamat és az ottani barátaim hiányát nem pótolj. Sokat szorongok is, mert eléggé befelé forduló vagyok. Próbáltm barátnőt keresni,de rájöttem, hogy nem akarnék itt lenni. Gyakorlaton egy debreceni üzemben voltam, ahol nemrégen megkerestek, hogy nem-e mennék oda dolgozni, viszont fizetésben eléggé lent van a mostaniéhoz képest. (BRT 80E Ft-al) Nagyon visszamennék, mert sokkal közelebb lennék a családomhoz, össze tudnék költözni a barátaimmal, tudnék is velük találkozni többet. De a pénz..Úgy gondolom, hogy a lelki nyugalmam nagyon fontos, s jobb lenne. Sajnálnám itt hagyni azokat az embereket akiket megismertem, barátaim lettek. Tudom, hogy ezt a döntést nekem kell meghozni, de kíváncsi vagyok más véleményére.
2017. szept. 2. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Brt 80-el, és annak akkor menni a nettója ? Sz a r os 30-40 ezer pluszért sz í vatod, sanyargatod magad ? Te tudod.
2017. szept. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
60E- Ft.
2017. szept. 2. 12:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha gyűjtesz valamire akkor maradj még. Ha eljössz, akkor csak kiadásod lesz, rezsi, albérlet, kaja. Vagy ezeket ott is ingyen kapod ?
2017. szept. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Senkitől nem tűrném hogy alázzon vagy terrorizáljon.
2017. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak az albérletemet fizetik, de ezt is csak egy évig kpom. Gyűjteni, gyűjt az ember mindig szerintem, de igen. 199 E-ft helyett 146 E-ft-ot keresnék.
2017. szept. 2. 13:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a szakmád?
2017. szept. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
élelmiszeripari mérnök
2017. szept. 3. 15:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Pályázz autóiparba/egészségügyi iparba minőségügyi junior állásokra!

Menj el egy fejvadászcéghez is!


Veszprém, Fehérvár, Mór, Tarabánya, Oroszlány. Győr, Kecskemét stb

2017. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!