Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy elbocsátották, de utána mégis visszavették dolgozni?

Figyelt kérdés
Vagy volt álláshirdetés és jelentkezett, vagy egyszerűen visszahívták...

2017. szept. 2. 23:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudok ilyen esetről, visszahívták, mert aki miatt elküldték (aki csókosnak épp kellett a meló), az lelépett.

Ami engem illet, ha valahonnan kirúgnak, eszem ágába nem jutna visszamenni oda. Hadd ne részletezzem, hogy ez milyen problémákat hordozna magában.

2017. szept. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, én visszamennék, mert meg lett vezetve a főnökség, viszont ultimátumot kötnék velük, hogy csak próbaidő nélküli, határozatlan idejű szerződést vagyok hajlandó aláírni. ☺
2017. szept. 3. 07:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A mi cégünknél ahogy hallottam szinte mindenki tett kisebb-nagyobb kitérőt. De van olyan is, aki régen a cégnél volt, most pedig önálló vállalkozó papíron de gyakorlatilag a cégnek dolgozik.
2017. szept. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta egy kolléganőm, hogy van egy olyan érzésem, hogy fogunk még együtt dolgozni.... Jó lenne, ha igaza lenne. 😐
2017. szept. 3. 09:53
 5/13 Dongaben ***** válasza:
100%
Olyan helyre már hívtak, ahol én mondtam fel, de oda sem mentem vissza. Ha valaha elbocsátanának egy munkahelyről, oda biztosan nem mennék vissza... (Ha akkor nem kellettem...?)
2017. szept. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, de hogyha félreértés volt? Valamit Rád hárítottak, ami idővel kiderül, hogy nem a Te hibád meg rájönnek, hogy így is erőn felül teljesítettél? Akkor visszamennél?
2017. szept. 3. 12:25
 7/13 Dongaben ***** válasza:
100%
Semmiképp.
2017. szept. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és nem először vagyok itt ahol. Többen vagyunk itt ioyenek, akik " sokadjára " is ott vannak.

Lejárt a határozott idejű szerződés, nem lett újabb.

Aztán hallottam van felvétel, megérdeklődtem, újból felvettek.

Más csopivezetőnél voltam mindig.

És nem a munkám miatt volt, hanem egyszerűen aki nem tetszett a meosnak, és a csopivezetőnek, annak viszlát volt.

Persze az is igaz : Létszámleépítést is elrendeltek.

Valakiket el kellett küldeni. Nyílván a nem kedveltek, vagy nem tudták a " normát " megcsinálni, repültek.

2017. szept. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Van egy munkakör, amit folyamatosan hirdetnek, de nem jelentkezik rá senki, illetve ahhoz el kell telnie min. 1 évnek, hogy ne legyek annál a munkáltatónál alkalmazásban. Majd meglátjuk, ezért is emeltem ki a kérdést.
2017. szept. 9. 13:10
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem olyan volt, hogy egy interjú után mondták, hogy volt egy másik jelölt aki jobban megfelel a pozira, de engem beajánlanának másikra.


Illetve még az első munkahelyemen lelépett az informatikusunk és a próbaidő végén kirúgták. A cég visszavette szabadúszóként és úgy alkalmazták tovább, hogy számlázott a cégnek.

2017. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!