Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki hol dolgozik? Mennyire...

Ki hol dolgozik? Mennyire vagytok stresszesek a munka miatt?

Figyelt kérdés
Szeretitek a munkátokat? Ha igen, miért? Ha nem, miért? Milyen a viszonyotok a munkatársakkal?
2017. szept. 5. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Projektmenedzser vagyok.

Szeretem, mert gondolkodós, kreatív, hasznos a cégnek, szeretek megvalósítani újításokat ezzel megkönnyítve mindenki munkáját. Néha persze stresszes, főleg egy nehezebb személyiségű ügyfélnél vagy szoros határidőknél, de engem ez személy szerint produktivitásra motivál, így nem bánom.

Nincs baj a munkatársaimmal, de a magánéletben nincs bennünk sok közös, ill. amúgy sem keverem a magánéletem a munkahellyel, így egy jó kollegiális viszony van köztünk. Ha néha van céges rendezvény, azon jól elvagyunk, ill. jól tudunk együtt dolgozni, de ennyi - és ez nekem így pont tökéletes.

2017. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Közszolgálat. Szeretem. Miért: mert szeretem az embereket. A csapat jó. A felsőbb vezetés idegbajos, amit rajtunk vezetnek le.
2017. szept. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A szakmámat szeretem, a munkahelyemet nem. Nagyon kevés a feladat, az is olyan, amit bárki elvégezhetne. Kábé olyan, mintha egy szakorvosnak csak annyi lenne a napi feladata, hogy vért vesz, és ágytálaz. A kollégákkal nem jövök ki, mert teljesen más vagyok, mint ők. De örülök annak, hogy van állásom, és ki tudom fizetni a számláimat, de rövidesen váltani fogok.
2017. szept. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1, Szociális területen dolgozom; 2, Nemrég egy másik egységből átmentem a jelenlegibe: ott aztán igencsak ment a stressz a munkatársi közösség miatt leginkább ("dodzsemezés"). jelenleg szerencsére egy nyugis környezetben vagyok; 3, Azt a területet is szerettem, a jelenlegit is, de szívesen lépnék tovább; 4, A jelenlegiekkel köszönés, munkatéma és ennyi. Sokat tanultam a múltból...
2017. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszerző vagyok. Szerencsére nem stresszes munkahely, nem is bánom, mert az előző mh. az volt, és sajnos most jött ki rajtam a sok idegeskedés miatti betegség.

Szeretem ezt csinálni, mert jól átláthatóak a feladatok, nem bonyolult, érdekes helyzetek vannak néha, és kell hozzá emberekkel is foglalkozni is, meg van elemzős, adatfeldolgozós része is.

A munkatársakkal jól kijövök.

2017. szept. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Horus magnus est ***** válasza:
100%
Magkészítő vagyok egy vasontodeben, amit szeretek, hisz nem monoton, és a fizetés is jó, csak a főnökömet ki nem állhatok..
2017. szept. 6. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Volán Bátor válasza:
100%
Közszolgálat, mert én meg nem szeretem a zembereket. Stressz nuku. Kollégák jók, egyiket szúrom.
2017. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!