Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Milyen irányba induljak ha nem tudom milyen munkát szeretnék végezni? 25/N

Figyelt kérdés
2 éve közfoglalkoztatott vagyok az okmányirodában. Érettségim és egy OKJ-s kisgyermeknevelő gondozó szakmám van, amivel nem tudtam elhelyezkedni miután elvégeztem. Így a munkaügyi által ide kerültem, amit mindig februárban megszakítottak és visszavettek március áprilisban. Nem rossz abból a szempontból hogy 4en vagyunk egy irodában de én csak a háttérben segítek az ügyintézőknek. Nyugodt, csendes környezetben dolgozok, munkatársak is kedvesek, de ez az 54 ezer nagyon kevés. A főnököm nem hiszem hogy ha lejár megint februárban a szerződésem átvenne határozatlan munkaviszonyban. Mondjuk volt rá példa, hogy pár közfoglalkoztatottból ügyintéző vagy ügykezelő lett. Most az egyik gyámügyes ügykezelő lány mondta h keresnek októbertől hozzájuk még egy ügykezelőt kérdezzem meg a vezetőtől. Meg menjek oda a mi főnökünkhöz és mondjam meg h szeretnék rendes dolgozó lenni. Igen csak én ügyintéző nem akarok lenni meg úgy iktatni ezzel az új programmal még nem csináltam. Szóval sokmindent meg kellene tanulnom hozzá. Az igazság az hogy nem tudom mit szeretnék dolgozni ami jól is fizet szeretem is. Ez az első munkahelyem és az jó h ilyen nyugis ülőmunka. Abban az egyben vagyok biztos hogy többet szeretnék már keresni, így 25 évesen. Audiban esetleg irodába felvennének? mert ezt is ajánlották.
2017. szept. 6. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
2 éve vagy közfoglalkoztatott? Ne mondd már, hogy érettségivel és szakképesítéssel ezalatt semmit sem találtál! Megkérdezhetem, hány helyre pályáztál a két év alatt? Angollal/némettel hogy állsz? Szedd össze magad egy kicsit, ha nem közmunkásként akarsz nyugdíjba menni!
2017. szept. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem állj neki nyelvet tanulni, aztán bébiszitterkedj külföldön.
2017. szept. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jo szakmad van, ha varosban elsz akkor el tudsz vele helyezkedni, miert nem akarsz a szakmadban dolgozni??
2017. szept. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a kisgyermekgondozó érettségivel 168e-t kap havonta. Szerintem érdemes lenne munkát keresned, és nem abban a nyomorban élned. Már tudod milyen a munkahely működése, éppen csak érdemes lenne a fizetést is megtapasztalnod zsebpénz helyett...
2017. szept. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!