Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez lenne a szerelem vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a szerelem vagy csak bele vagyok bolondulva? 16/L

Figyelt kérdés

van egy srac aki meg tavaly nyaron megtetszett ( 18 eves volt akkor en 15 es egy kolin voltunk) es ra irttam. az egesz nyarat vegig irkaltuk aztan augusztus kozepen vmiert megharagudott. persze egesz nyaron csak ra gondoltam. mivel o csak oktoberben jott suliba ezert akkor lattam meg ot legeloszor amiota irkaltunk . mindig nehez volt őt kiverni a fejembol de nem ment. aztan meg neha ra irtam szeptemberben is es oktoberben is de itt csak par szot valtottunk egymassal. aztan novemberben veleltenul osszefutottunk udvozoltuk egymast, olyan boldog voltam h lathattam ot majdnem kiugrottam a borombol is. aztan decemberben ra iritam es midnent leirtam neki h miert tette ezt velem h mindent igert es kozben nem volt semmi.. nem is igazan tudott mit erre vissza irni. aztan februarban megtudtam h vissza jott kolira 3 hetre es olyan csajjal szorakozgatott aki az egyik baratom nagyon rosszul esett sokat sirtam miatta es egyebkent is sirtam miatta mert ezek alatt a honapok alatt nem lehetett az enyem. aztan aprilisban kicsit sokat ittam es az osszes igaszsagot h en h erezzek irant h mindig sirok is meg ilyen dolgokat aztan ugye erre se nagyon tudott mit irni es mondani mivel mge fel is hivtam.. azota mar eltelt egy ev es meg mindig nem tudom elfelejteni kiveve amikor vmiylen szinten eltudtam felejteni ot decemberben es januarban amikor jott egy fiu es azzal szorakozgattam de miutan o is ugye elment megint eszembe juott ő.. aztan majuusban is ra irtam mert be votlam szivva eleg erosen es nagyon hianyzott h vele irkaljak ezt meg is mondtam neki es elkezdett jo pofizni mintha smemi rosszat nem tett volna nekem. nagyon uroltem akkor es sirtam.. messengerre mindig oylanokat teszek ki amibol nem tudom h mennyire veszi magara az uzeneteket de midnig neki szanom .. ez mar tobb mind egy eve. allandoan o ra gondolok es mar nem tudom hova tegyem ezt a dolgot .. tudnatok tanacsokat adni h felejthetnem el mheg jobban? es szerintetek ez szerelem vagy csak bele vagy

bolondulva?


2017. aug. 20. 22:27
 1/7 Lililili16 ***** válasza:
100%

Szia!

Te halálosan belevagy bolondulva ez nem szerelem csak rajongás egy olyan fiu után aki elérhetetlen számodra.Nyugi ne figyelj az előzőre egyáltalán nem vagy bolond ez teljesen normális a mi korunkba főleg ha egy koliban és suliban vagytok.Igy mindig ha látod újra előjön az érzés.Én is igy voltam valakivel kb fél évig aztán egy másik fiu miatt elengedtem.Hidd el az idő megoldja majd csak ne keresd többet és próbáld kerülni bár tudom milyen nehéz ez.Nyugodtan hallgass sok szerelmes számot és sirj rajtuk utána jobb lesz és megerősödsz.Vagy ha ennyire nem tudod elengedni beszélj le vele egy talit és mondd el újra személyesen mit érzel iránta lehetőleg józan állapotban ha elutasit tudod h ennyi és nem kell vele törődni de még esetleg esélyed is lehetne ha nen nyomulnál rá ennyire :D de inkább azt tanácsolom felejtsd el találj valami jó hobbit menj el szépségszalonba vagy bulizni barátnőkkel törődj most kicsit magaddal a fiut meg le is tilthatod faceről jobbat érdemelsz nála! Kitartást a felejtéshez!

16/L

2017. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szepen a valaszodat. tudod ő ez even kerult ki a sulibol es most norvegiaban dolgozik ahogy mult nyaron is es ezert se tudtunk volna talalkozni tavaly. ahogy latom a fb-n oktoberben jon hazaa. mondjuk nem lakik onnan messze ahova suliba jart es ahova ugye en szinten jarok de nem igazan hiszem h fog abba a varosba csak ugy jonni amikor itthon lenne. nagyon enhez ez a dolog.. :/ allandoan csak o csak o csak o.. ilyen meg sosem volt velem h tobb mint egy ev utan is csak ő.. ahh remelem valahogy majd el tudom felejteni vagy majd jonne egy olyan srac aki teljesen el tudna velem felejtettni :)
2017. aug. 20. 22:53
 3/7 Lililili16 ***** válasza:
Igen ez tényleg elég nehéz eset lehet :( de még igy jó is h nem látod minden nap.Tudom h hiányzik de ne keresd főleg ha ilyen messze van most :/Én is voltam igy valakivel de jött egy másik és rögtön el is múlt az érzés pedig azt hittem már sosem fog elmúlni de az idő megoldja hidd el.
2017. aug. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Borzasztó gyerekesen viselkedsz.
2017. aug. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bevoltál szivva? :D hát beszarok már bocsánat a szóhasználatért :D 16 éves vagy már lassan saját magadért vagy felelős. Még hogy a lányok korábban érnek :D 16 évesen a mondandódból ítélve fényévekkel éretteb lehettem nálad.

A kérdésre térve igen belevagy bolondulva, viszont szerintem azért mert (szintén a mondandódból kiindulva) túl sokat írkáltok! És ez teszi tönkre a kapcsolatokat. Ahellyett hogy leulnel vele beszelgetni inkabb irkálsz vele mert azthiszed hogy ugyanaz. Erősen ajánlom hogy keress magadnak egy extrovertált fiút és személyesen beszélgess vele és mond el az érzelmeidet.

17 fiú

2017. aug. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sajnos pont ez az hogy csak irkalni tudtunk mivel ő tavaly is es ez even is norvegiaban dolgozott/dolgozik. igaz beszeltunk egyszer telefonon. akivel meg decemberben es januarban szorakozgattam o neki ezt el is mondtam es mondta h valahogy nugy eprobaljam elfelejteni.. de ez meg mindig nem sikerult. mar ez az egsz dolog az agyamra megyen..
2017. aug. 21. 09:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, ha szerelmes lennel azt tudnad es nem itt kerdezoskodnel h az-e :c de orulj neki, a rajongas hamarabb elmulik mint a platoi szerelem.
2017. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!