Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek csak infók kellett...

Szerintetek csak infók kellettek nekik?

Figyelt kérdés
Voltam egy interjún, egy konkurenciánál igazából (ugyanaz az ágazat, húsipar) Ott voltam gyakorlaton anno. De más vezető lett azóta. Olyanokat kérdezett az igazgató, hogy nem-e akarják most eladni azt az üzemet, illetve, hogy lenne alapanyaguk amit hozzánk hoznának majd beömleszteni, néztem néha, hogy ezek, hogy jönnek ezek a kérdések ide.. Két héten belül ígértek választ, azóta eltelt 1 hónap. Egy új üzemet építenének.. Szakmai része csak az elején volt, nagyon elenyésző kérdésekkel. S aki a főnököm lenne, rendes volt, a volt gyakorlatvezetőmnek azt mondták, h jó voltam, szimpatikus és, hogy felvennének. Viszont mikor megemlítettem, hogy miket kérdeztek, csak Jaj, gatott.
2017. szept. 11. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet csak tesztelni akartak, hogy mennyire árulsz el üzleti titkokat, amikről hallgatnod kéne, mint munkavállaló. Mivel válaszoltál rájuk, nem feleltél meg.


Az is lehet, hogy volt alkalmasabb jelentkező.

2017. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!