Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak olyan cégek ahova...

Vannak olyan cégek ahova "majdnemhogycsak" ismerős révén lehet bekerülni? Többit alább.

Figyelt kérdés
Mondjuk van a cégnek weblapja, de ha az ember online jelentkezik és nincs ismerőse a cégnél akkor gyakorlatilag nulla az esélye? Ez mennyire gyakori?
2017. szept. 12. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Ez a leggyakoribb változat.

A jó helyekre kb. csak így lehet bekerülni. Nekem is így lett jó állásom.

2017. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ja hogy inkább ez a gyakori.


Köszi.

2017. szept. 12. 20:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Nem gyakori.
2017. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahol Fideszes a vezetés és még rendes pénzt is fizet,oda csak ismerőssel lehet bekerülni.
2017. szept. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb mindenhol ez van
2017. szept. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Feleségem sok helyen dolgozott, nem voltak ismerősei. Én mégtöbb helyen, és sehova se ismerős révén kerültem. Sok ember felvételében részt vettem, és igen ritka volt, hogy ajánlás alapján hívtuk be valakit, de az is csak arra volt elég, hogy szóba álljunk velük. Barokkos túlzás, hogy mindenhova ismerős útján lehet bekerülni.
2017. szept. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Barokkos túlzás, hogy mindenhova ismerős útján lehet bekerülni."


Senki sem mondta, hogy mindenhova, hanem arról van szó, hogy a jól fizető és kényelmes állásokba.

Kasszás Erzsinek meg utcaseprőnek nyilván fölvesznek szinte hogy bárkit, aztán hullára dolgoztatják minimálbérért.

2017. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Senki sem mondta, hogy mindenhova"


??????????

Talán olvasd el a #5. választ, és értelmezd!

2017. szept. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vannak ? Mindenhol ez van ha csak nem FKF-es söprögető akarsz lenni.


Én is fél évet szórakoztam azzal h magamtól keresek állást a szociális szférában. Pedig az hiányszakma.

Sehova nem vettek fel. Mindenhol megvolt a köszönjük h jelentkezett.... aztán interjú bla bla bla rész.


A 30. ilyen után anyám azt mondta h beszél a volt főnökével a rendészetnél és protekcióval felvettek.


Szal ma MO-n semmire nem mész ismeretség nélkül.

Hiába vagy diplomás v beszélsz nyelvet. Nem számít.

És csodálkoznak h hivatalosan 600 E ember szerintem van az 1 M is fogta magát és elhúzott.


Mer nem a végzettség számít. És csodálkoznak h hatalmas a munkaerőhiány.

2017. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!