Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A legtöbb munkahelyre való...

A legtöbb munkahelyre való jelentkezéshez elvárás a két év gyakorlat. Viszont, ha kezdőként nem nagyon tud sehol elhelyezkedni, akkor hogyan szerezzen gyakorlatot?

Figyelt kérdés

2017. szept. 15. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad milyen végzettséged van, vagy milyen munkát keresel. Általában egyetem alatt szerez mindenki valamennyi gyakorlatot, így előnnyel indul diploma után. Egyre több hirdetésben látom hogy pályakezdőket is keresnek. El lehet helyezkedni, max. nem lesz annyira jó a hely, mint amennyire szeretnéd. És ha kihúzol valahol 2 évet, utána már sokkal több lehetőséged lesz.
2017. szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Simán meg lehet pályázni olyan helyeket ahol nincs meg a kellő gyakorlatod.


Én a jelenlegi cégemnek írtam egy levelet, hogy mint gyakornok elmennék hozzájuk, simán felvettek és azóta is ott vagyok teljes állásban.

2017. szept. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
pályázd meg attól még. Valószínűleg úgyis akkora a munkaerőhiány, hogy kénytelenek bevállalni.
2017. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De azért van abban valami, amit ír. Például ki alkalmaz kezdő asztalost, kőművest vagy szobafestőt?
2017. szept. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!