Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nekem kellene rosszul éreznem...

Nekem kellene rosszul éreznem magam, mert nem vállaltam ezt a munkát?

Figyelt kérdés
Közmunkásként 68 ezret kaptam volna. Az első helyen még dolgozni se dolgoztam, de már elküldtek azzal, hogy ott nincs emberre szükség. Aztán elküldtek egy másik helyre, ott szintén nem volt emberre szükség. De egyik helyen se dolgoztam, ezt csak úgy közölték velem, tehát még dolgoznom sem kellett. Aztán elküldtek egy harmadik helyre, ott már lehettem volna, de valójában ott se volt senkire se szükség, csak közbenjárással ott maradhattam volna. Lenéztek ott, jóformán be se mutatkoztak. Majd amikor panaszkodtam, hogy itt sincs helyem, akkor az ottani főnök megjegyezte, hogy rosszul kezdődik a kapcsolatunk. Őszintén megvallva ez rosszul esett, hogy engem így össze-vissza hajigálnak, míg végül a munka sem kellett.
2017. szept. 16. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
A fideszesek szerint igen, szerintem nem.
2017. szept. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem, inkabb olyan munkat kene keresned ahol van ertelme dolgozni. Manapsag ez nem olyan egyszeru, de neha vannak lehetosegek a kozmunkan kivul.


A fidesz megint jobban teljesit.

2017. szept. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Attól függ, ha a gyerekeid éheznek amiatt, hogy nincs pénz, akkor rosszul. De ha csak a saját nadrágszíjadat kell összehúznod, és ki tudod húzni addig, amíg munkát nem találsz, akkor oké.

2017. szept. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Anélkül, hogy kétségbe vonnám a kérdező által leírottakat,

a közlés egyoldalú, és nem igazán tudni a bemutatkozás hiányán kívül, mi volt a gond a munkával.

Erről nincs közlés.

És ismét anélkül, hogy bármit feltételeznék, tudok úgy megjelenni egy közösségben, tudok úgy viselkedni, testbeszéddel, mással elutasító lenni, hogy nincs kedve másnak komunikálni velem.

2017. szept. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos az olyanoknak, mint például te nem sok olyan munkahelyet tudnék mondani, ahol jó emberi környezetben lenne. Értsd: Ha nem is közmunkásként, hanem mondjuk havi 120-as vagy havi 75-öt fizető operátorra is mennél, ott is találkoznál ilyen emberekkel. Sőt, konyhai kisegítőnek is elmehetnél, ahol minden szir-$zart neked kéne megcsinálnod, és még mindig havi 75-től indulnánk vagy havi 110-120 ezertől kezdetben.


A kérdés az inkább kedves kérdező, hogy ha kell a pénz, és szeretnél valaki lenni, akkor vállalnod kell a $zar melót ha tetszik, ha nem. Vagy most vagy soha, és kezdj el baromira gondolkozni azon, hogy a jövőben milyen más munkát szeretnél csinálni, ahelyett, amilyenek most tudsz végezni!

2017. szept. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a közmunka két dologra való:

1: jól mutat a statisztikákban a magas foglalkoztatottság, alacsony munkanélküliség

2: A cigány és egyéb hátrányos helyzetű gyerekek nem azt a mintát kapják, hogy az otthon lébecolás a jó, hanem azt látják, hogy a szüleik minden nap elmennek dolgozni, így később ők sokkal nagyobb valószínűséggel fognak elhelyezkedni a versenyszférában.


Ha dolgozni akarsz, akkor egy céghez menj el! Én pl cipőboltban dolgoztam, nettó 130.000/hó, és kb csak a dobozokat kellett pakolni, könnyű fizikai munka.

2017. szept. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi volt a probléma a munkával, mert egyáltalán nem dolgoztam. Irodai munkáról lett volna szó, de szinte ugyanazt kellett volna csinálnom, amit ők rendes bérért. Nem szeretném jobban kifejteni.
2017. szept. 16. 10:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem baj az hogy, elmentél igazából csak az a baj miért nem te nézel helyet magadnak mindig csak küldenek.Néz te magadnak nem hiszem hogy, te nem találsz ha mások 3 helyre is elküldtek.
2017. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

"Nem szeretném jobban kifejteni."

Akkor ne tegyed, de engedd meg, hogy akkor azt higgyem, hogy a hiba benned van.

Nem tudok akkor veled egyet érteni és igazat adni neked.

2017. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!