Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert nem kapok munkat?

Miert nem kapok munkat?

Figyelt kérdés

Kulföldön lakom több mint tiz eve, diplomaskent mentem ki, gyógypedát végeztem otthon szulöi nyomásra, észak europaban elek.

Elvaltam fel evtizede es van egy kamasz fiam, de segelyekböl elek azota is. A nyelvet anyanyelvi szinten beszélem, tehat a nyelv nem akadalyoz a munkakeresesben, nalam sokkal rosszabbul beszelö emberek foglalnak el magas posztokat.

Palyazok munkakat, de interjúra ritkan kerul sor , ha megis utana semmi hir , ha szemelyesen keresek meg munkaadókat azt mondjak h varjak meg amig hirdetnek es igeny van.

Próbaltam ovónökent dolgozni , de azt mondtak h ahhoz ovónöi kikepzes kell , pedig sok mas bevandorló dolgozik oviban magyar törtenelem szakos tanarkent. Próbaltam fogyatekosok asszisztensent dolgozni de oda se akarnak alkalmazni ezzel a diplomaval , pedig aki ezen a teruleten dolgozik csak elemije van , tudom mert többet ismertem.

Valami miatt minden ajtó zárt , mondanám h rasszistak de rengeteg bevandorló dolgozik es kapnak munkat hamar .

Engem elkerul. Takaritókent túlkepzett vagyok es nincs takaritói diplomam.

Nagyon el vagyok keseredve , mert nem ertem h miert van ez , nem öltem meg senkinek az anyjat , nem vagyok ápolatlan , pontatlan .

Par honapot dolgoztam itt ott ovódában de nem ragaszkodtak hozzam sehol , pedig megfogtam a munkat .

Negativ oldalaim h szorakozott tudok lenni es szorongó, mivel folyton panikban vagyok emiatt h nem tudok elhelyezkedni es a jövöm folyton bizonytalan.

Mit tudok tenni ?



2017. szept. 20. 19:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzateszem h tudok cv t irni több ilyen kurzusn vettem reszt . Elnezest az ékezethiany miatt
2017. szept. 20. 19:11
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valamit nyilvánvalóan elhallgatsz, így érdemben nem tudunk segíteni. Egyébként a szórakozottság (vagyis a precíz munkavégzésre való képtelenség finomkodó megnevezése) valamint a látványos szorongás pont olyan tulajdonságok, amelyek miatt egy felelős munkaadó nem vesz fel, főleg nem olyan munkakörbe, ahol gyerekekért vagy felelős.


Ezen túl nyilván megtehetnéd, hogy megszerzed azt a képesítést, amit a munkaadók kérnek, de ha ez tíz év alatt nem sikerült, akkor kétlem, hogy a jövőben menni fog.

2017. szept. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mégis melyik országban élsz? Mert én kizártnak tartom, hogy anyanyelvi szintű nyelvtudással nem tudsz sehol sem dolgozni.

Én Angliában élek, képtelen vagyok angolul megtanulni, de még így is gyenge angollal takarítok. Nem kell ehhez takarítói diploma, csak jól kell dolgozni. Valamit elhallgatsz vagy rosszul csinálsz valamit.

2017. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem örülj, hogy nem itt élsz, mert segélyből már rég éhen haltatok volna. Ott meg meg tudtok élni úgy, hogy nem kell csinálnod semmit.
2017. szept. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem hallgatok el semmit . Úgy vagyok vele h barmilyen munka munka es elvallalnak barmit, de nem vesznek fel sehova.

Nem vegeztem eddig el mas kurzusokat mert arra gondoltam h ha mas is ervenyesult a magyar törtenelem szakos diplomaval itt ovonökent , akkor nekem is fog sikerulni , hiszen diplomam van.

Szeretnem tudni h mit csinalok rosszul .

Nem tudom mas hogyan jut munkahoz , mit csinal konkretan maskepp, szemelyesen ajanlkozik mindenhol ? Tenyleg nem tudom

2017. szept. 20. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:

A fő kérdés: az óvónő hiányszakma? Mert tudod, csak akkor kapnak meg egy munkát a bevándorlók, ha helyi lakosokkal nem tudják feltölteni a munkakört.


Ismered a Donald Trump viccet?


Miért van Donald Trumpnak migráns felesége?

Mert, ha egy feladatot az amerikaiak nem vállalnak el, akkor azt a bevándorlók kapják meg.

2017. szept. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat ovoda rengeteg van es a lényeg h hianyszakma vagy nem , azt latom h aki ott akart elhelyezkedni, elhelyezkedett. Pedig nem beszeltek a nyelvet mint en. Kerdem öket hogy sikerult homalyos valaszokat adnak , ha azt csinaljon amit ök , en nem jarok sikerrel
2017. szept. 20. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!