Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek volt már olyan hogy...

Nektek volt már olyan hogy felvettek egy céghez, ígértek mindent aztán 3 hét múlva rúgtak kifele? Többit alább.

Figyelt kérdés
Mondjuk felvesznek egy céghez, jaj de jó, nagyon örülünk mondják, lesz céges telefon, céges autó nagyon jó, aztán gondolnak egyet és 2-3 hét múlva rúgnak kifele. Ilyen volt már itt valakinek? Vagy hallott valaki ilyenről?
2017. szept. 21. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Előfordul. Valaki benyalta magát a helyedre.

Nálunk is van ilyen, arra az időre vesszük fel az "idegent" amíg nem akar valakinek az ismerőse itt dolgozni. Szemét húzás, de már rutinszerűen csináljuk.

2017. szept. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

"Rúgnak kifele"?? Ilyenért én agyon is lőném.....

Lehet kevés voltál, nem feleltél meg... ez eszedbe jutott?

2017. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem egyszer felvettek, mert úgy volt, hogy bővítik a cégét, és még alkalmazott. Aztán nem nyerték meg a pályázatot, engem meg próbaidő alatt kirúgtak ezért. :D
2017. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, próbaidő vége előtt pár nappal kirúgták az embert, mert lezárult a projekt ami miatt felvették. De persze amikor felvették, akkor úgy írták a szerződést, hogy határozatlan, három hónap próbaidő kikötésével, de már tudták hogy kihajtják a belét hónapokig, aztán kalap-kabát.
2017. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Nálunk is van ilyen, arra az időre vesszük fel az "idegent" amíg nem akar valakinek az ismerőse itt dolgozni. Szemét húzás, de már rutinszerűen csináljuk."


De királyak vagytok.


A cégetek egy igazi daráló.

2017. szept. 21. 20:17
 6/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb cég ilyen.
2017. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"A legtöbb cég ilyen."


ideáig már eljutottam.

2017. szept. 21. 20:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szimplán nem feleltél/felelt meg az illető az elvárásoknak.


Mondjuk ahhoz szerintem valami nagyon unszimpatikusat kell tenni hogy valakit ilyen rövid időn belül kitegyenek. Nálunk alapból több hónap belerázódni a munkakörbe, cég szokásaiba, kapcsolati rendszerének megismerésébe.


Ráadásul bármennyire is ez a közhiedelem, egy cégnek sem annyira jó hogy folyamatosan hajtani kell a munkaerőt, beléptetni, kiléptetni, papír munkázni, pazarolni az időt.

2017. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!