Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valószínűleg felvettek?

Valószínűleg felvettek?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy interjún. A végén mondták, hogy nagyon hamar eldől kit választanak, kb. 1-2 nap, ÉS MINDEN ESETBEN ÉRTESÍTENEK TELEFONON, ha engem választottak ha nem.

A helyzet az, hogy ma volt 3 (!!) nem fogadott hívásom tőlük, de sajnos nem voltam telefon közelben.

Először arra gondoltam felvettek. Aztán eszembe jutott, hogy azt mondták minden esetben szólnak.


Szerintetek felvettek? Vagy elképzelhető hogy nem engem választottak és azt akarták mondani. De ebben az esetben próbáltak volna szerintetek hívni 3-szor?


Próbáltam visszahívni, de kikapcsolták, nem csöng ki.


2017. jún. 27. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Még, ha fel is vettek volna, most már buktad.

3x nem vetted fel a telefont nekik, egy ilyen munkaerőt csak akkor vesznek fel ezek után, ha abszolút nincs jobb opció.

Legközelebb a telefon legyen nálad, ha ilyen fontos hírt vársz.

2017. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Valószínűleg nincs igazad, mert azt is mondták tegnap, hogy az eredményről fognak kapni levelet is a jelentkezők a hívás mellett...

Szóval ha a levél már elindult hogy felvettek akkor nem tud rólam "lemondani" mert nem vettem fel a telót...

2017. jún. 27. 16:02
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Na akkor mesélek neked : Egyszer a buszon ültem, utaztam, elistévedtem, kerestek és nem hallottam, hogy szól a telóm. Valamikor késő délután néztem rá a telefonomra, egy munkahely volt az, ahova jelentkezést küldtem. Tudtam, hogy ők azok, mivel a neten betudtam kb. azonosítani a számukat. Nem hívtam vissza őket lehetett már 5-6 óra, késő délután, kora este. Másnap reggel megint kerestek, boltban voltam, vissza se tudtam volna hívni őket, ha akartam volna sem, mivel nem volt pénz a kártyámon. Rohangáltam mint mérgezett egér és feltöltöttem, visszahívtam őket. Szerintem már akkor tudták, hogy leakarnak csak szívatni, oda hívtak tesztet írni, próbamunkára, ami szerintem nem sikerült rosszul. Néhány nap és érkezett az elutasító válasz. Azóta is keresik az embereket és hirdetik magukat.
2017. jún. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk a "nem nyert" kategoriat is addig probaljak hivni amig fel nem veszi. Mert korrekt a HR-esunk.
2017. jún. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szerintem az már a túlságosan korrektség amikor egy "nem nyerős jelentkezőt" napjában többször hívnak azért hogy közöljék nem ő a befutó.


Mindenesetre kíváncsi leszek, és meglepődök ha kiderül, azért kerestek ennyiszer hogy beközöljék nem én kellek..

2017. jún. 27. 16:40
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A HR-es (ha jo szakember), elvegzi a munkajat. Nem jofejsegbol, hanem mert az a teendoje, hogy minden jeloltet ertesitsen szemelyesen.
2017. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én még olyannak nem találkoztam és nem is hallottam ilyet. Ez egy állami tulajdoni vállalat, éppen előfordulhat hogy komolyan végzi a munkáját. Holnap kiderül.
2017. jún. 27. 16:51
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd kiderül.
2017. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat, nem tudom hany HR-est ismersz annyira melyen hogy errol ilyen fix velemenyed legyen de legyen igazad es vegyenek fel ;)
2017. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Személyesen egy HR-est sem ismerek, de jópár interjún voltam már. Mindenhol azt mondták értesítenek ha én megyek ha nem, és az egyik kezemen megtudnám számolni hányszor hívtak fel azzal hogy nem engem választottak. Egyszer sem, nem hogy napjában többször hívjanak emiatt. E-mailt kaptam a döntésekről, de telefonhívásokkal nem bombáztak nem hogy 3 -szor egy nap, egyszer sem.
2017. jún. 27. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!