Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megérné elmennem egy olyan...

Megérné elmennem egy olyan munkahelyre, ami 30 kilométerre van, minden nap mehetnék a hatóriási busszal, és a délután ötössel vagy az este hatossal tudnék hazajönni?

Figyelt kérdés

Anyagilag most nem állok valami fényesen, ezért jól jönne egy kis tőkeinjekció.


Viszont alig lennék otthon és rettegek a kudarctól, hogy bénázni fogok a munkahelyen.



2017. szept. 24. 16:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs jobb éppen, akkor megéri, közben még mindig kereshetsz mást. Én a mostani munkám előtt elvállaltam egy ilyet, pár héten belül lett jobb, és váltottam is még próbaidő alatt.
2017. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%

Látom a kulcsszavadban azt,hogy dilemma. Ne dilemmázz, kezdj bele. Nagyon sokan járnak így dolgozni, én pl. két gyerek mellett évekig, mama hazavitte őket oviból, suliból, mi is este fél 7-re értünk haza, utána le a gyerekekért, mégsem haltunk bele. A szükség nagy úr.

Egyébként attól ne parázz, hogy stresszes lesz a munkahely, mert ahol alkalmazott vagy, mindegyik az. :/ Vagy ilyen okból, vagy olyan okból...

2017. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
35%

Nem akarok bunkó lenni, de az itteni válaszok is jól mutatják a magyarok kissé érdekes gondolkodását.


most komolyan, hogy lehet vki akkora birka, hogy 5-10 évig bejárjon egy 50-100 km-ra lévő munkahelyre?

rövid távon még elmegy, de aki évek alatt sem jut el külföldre, vagy költözik más városba, esetleg képzi tovább magát ez idő alatt, az hihetetlen lúzer, bár gondolom, kifogás az bőven van.


kérdező, te meg mérlegelj. ha úgy érzed, nincs más lehetőség, vállald el rövid távon, ezt neked kell érezni.

2017. szept. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
32%

mondjuk azt a kérdező nem írta, h milyen végzettsége van, beszél-e nyelvet.

nyilván aki nem mer költözni, nincs normális végzettsége, se nyelvtudása, annak marad buszozgatás 80 km-re.

2017. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Marketing menedzser, illetve adatrögzítő végzettségem van, plusz alapfokú angol nyelvvizsgám.


A munkahely, amiről írtam, marketingest keres, ezért jött a kérdés, hogy vajon megpályázzam-e?

2017. szept. 24. 20:09
 16/24 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszaitokat!
2017. szept. 24. 20:12
 17/24 anonim ***** válasza:
95%

Én minden nap a 6 órási vonattal megyek, és este 11-re érek haza. Zuhanyzás, evés, fogmosás és alvás. Hétvége pihenő. Az úgy néz ki hogy szombat egész nap alvás. Vasárnap valami kis program vagy otthon gépezés (mint most)

Netto 800/óra Ft. De kulturált munkahely.

Egyenlőre érettségi nélkül nem panaszkodok, örülök hogy nem kell gyorséttermeznem vagy árút feltöltenem.

2017. szept. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
86%
Járj autóval, rengeteg időt megtakaríthatsz vele.
2017. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, igazából veszítenivalód nincs azzal, ha megpróbálod. Apám meg fiatalon mozdonyt vezetett, állandó utazás, és munka mellett tanult, aztán továbblépett (igaz, ő nem más munkahelyre, hanem más munkakörbe a cégen belül). Szerzel egy ilyen tapasztalatot is. Az is lehet, hogy bejön, és később közelebb is lesz lehetőséged. Nem tudom, a cégnek van-e hozzád közelebbi telephelye vagy nyitottak-e távmunkára (van, ahol ilyen lehetőség is van), de ha később tovább is lépsz, találsz közelebbi helyet, ez egy referencia. Ha meg mégse jön össze, próbaidő alatt bármikor mondhatod azt, hogy mégse.
2017. szept. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én ezt csinálom jelenleg, fél 6-kor kelek, és 7-re érek haza. Elég fárasztó, és kimerítő, de ami a nagyobb probléma, hogy délután 7-kor kezdődne a gyógytornám, és nem érek oda, mert ugye vacsoráznék előtte, átöltözni is kéne, és nem esik útba. Nekem nincs kocsim, húsz perc gyalog, mondjuk biciklivel talán 10.

Én jelenleg ezt csinálom, mert nem nagyon van más lehetőség. Gyűjts kocsira, én is ezt teszem.

2017. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!