Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak melohelyen?

Mit csináljak melohelyen?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám akivel utáljuk egymást.

Egymást vérrét szívjuk.

De kicsit túlzásokba esik.

Sütődében dolgozunk, én vagyok a sütős, és kimentem szünetre mondtam neki ezt és hogy ha sípol a sütő akkor csak annyit tegyen meg hogy lehajtja a sütő ajtaját hogy a termék ne égjen be.

Mire visszamentem beégette direkt.

És ráadásul szó nélkül hozzá írta a számlámhoz, vagyis a fizumbol levonják ezt az 5000ft-ot.

Hiányjegyzések naplohoz írta be, szerintem ez a fönök feladata szerintem.

Nincs a kollégám semmilyen posztban annyi hogy ő kasszázik, de nem műszakvezető meg senki ott. szoltam a fönöknek de nagyon laza volt felém nézve annyit mondott hogy megbeszéli a másik fönökkel ezt az egészet.

Mit csináljak a kollégámmal nagyon durva ocsmány dolog volt ez tőle.


2017. szept. 28. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze vannak ilyen seggnyalók mindenhol...hát viselkedj ezután úgy vele ahogy ő veled, ha kér tőled valamit direkt tedd az ellenkezőjét :) addig amig nem kapcsol.-egyébként én pofán b**am volna, de az első a jó megoldás.
2017. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem néz oda, vegyél ki a kasszából egy ötezrest és tedd a zsebébe, szevasz.
2017. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus prolivircsaft,amit csináltok.

Ha nem értesz máshoz és nem találsz magadnak kulturált munkahelyet,akkor el kell viselned,hogy csak ilyen környezet adatik meg.

Én biztos lépnék rögtön az ilyen helyről.

Én (is) szakmunkás vagyok,mint ahogy a többi Kollégám is,de nálunk mindenki rendes,és segítünk egymásnak.

Te is szívod az ő vérét,meg ő is tiédet,de az egyikőtöknek sem jut eszébe,hogy békében sokkal jobb lenne.

Ő 19,te egy híján 20.

2017. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Ha új seprű vagy, akkor söpörj onnan el, mert "kívülálló" vagy a régiekhez képest, nem nyerhetsz.

Ez ocsmány hely, ha a főnök is ilyen szemet hunyós...

2017. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Részvétem, ehhez azért kell egy idegrendszer hogy elviseljed. Én soha nem tettem volna meg ezt, én biztos utána mennék a gyereknek. (Fekete ruha, maszk, vascső, a többit kitalálod.)
2017. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
fuu de kemeny itt mindenki:D Harcikutyak.
2017. szept. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem fogom ( soha ) megérteni, miért szivatjuk egymást?

Egymásra vagyunk utalva.

2017. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!