Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha szeretek itt...

Mit tegyek ha szeretek itt dolgozni de nem éri meg?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve kozvetito ceg altal vagyok a jelenlegi munkahelyemen azaz bermunkas vagyok csak itt..A helyzet az,hogy nagyon szeretem amit csinalok(komissiozok)gyorsan es jol dolgozok a muszakvezetok szerint.Engem meg lefoglal ez a munka mert porgok es eltereli a figyelmemet es csak a munkara koncetralok.Munkatarsaim nagy reszevel nincs bajom altalaban mindenki beken hagyja a masikat,neha neha akad egy ket vita.. Amibol elegem van h az en cegem aki altal itt vagyok folyamatosan elszamolja a fizetesemet es nem csak nalam fordul ez elo,allandoan telefonalgatni kell stb..Gondoltam ra,hogy atvetetem magam aceggel akiknel bermunkaskent vagyok de naluk kommissiozokent 110 ezret keresnek plusz a tulora,de a tulora nem surun akad.. Az en cegemnel 140et keresek melle a tulora csak ugye ez a bajom,hogy folyamat elszamoljak a fizetest..Gondolkoztam sokszor,hogy egyszeruen atmegyek egy masik munkahelyre,de felek,hogy atvernek nem annyit fizetnek mint ott..Nehez lenne megoldanom a munkahely valtast mert az en cegem ket hetente fizet a legtobb helyen meg ugye havi fizetes van

.. Nehez lenne alberletet fizetni 30ezernekem plusz a berlet meg megelni kovetkezo honap tizedikeig egy ket heti fizetesbol.Szeretek is itt dogozni ahol vagyok,annak ellenere,hogy sokszor ugy erzem nincs a munkam se en megbecsulve,holott a raktarvezeto szerint engem kikene emelni a tobbi komissiozo kozul es berakni csoportvezetonek de ez valahogy el is homalyosodott....Donteskeptelen vagyok es nem tudom mit tegyek.

Ti mit tennetek?


2017. szept. 30. 09:47
 1/7 A kérdező kommentje:

Meg egy kicsit karrierista is vagyok..Nem csak dolgozmi akarok hanem egyre jobban fejlodni a munkamban es uj kihivasokat is szeretnek

.

2017. szept. 30. 09:52
 2/7 anonim ***** válasza:

Menj egy teljesen új helyre.

Megkéne kérdezni a közvetlen vezetődet, hogy lenne e valami jobb melója számodra ha esetleg átmennél oda dolgozni. Ha igen, akkor megtenném és kivárnám. Ha nem, akkor heló. Mindenki pénzből él és a normálisabbja törekszik a jobbra.

2017. szept. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztosan megkérdezném : Lenne esélyem átkerülni az " áru összekészítőkhöz "?? Nem az a jelentése a komissiózó nak?

( tudom a google a barátom, de nem lehetne magyarul leírni ezeket az " új " szakmákat? érdekelnek élethelyzetek, mert én is gondba vagyok, azért böngészek itt is. de nincs kedve szerintem több olvasónak az új szavak kikeresése, mi mit jelent )

2017. okt. 1. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Komissiozo az mas neven aruosszekszito.. Es en ezt a feladatot csinalom

.

2017. okt. 2. 09:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted csinálni ne menj el az irodába meg majd változnak a dolgok mert egy idö után rossz hirük lessz
2017. okt. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Képzeljétek vàltozott egy két dolog mióta kiirtam ezt a kérdést.Múltkor mondta a főnök akinek a raktàràban én bérmunkàs vagyok,hogy àtvesznek magukhoz és megkapom azt a bért amit a közvetito cegemnel megkeresek. :) A csoport vezetok azt mondtak mazlim van mert bermunkast a fonok sose vett meg at magahoz sajat allomanyba... En vagyok az elso...
2017. dec. 2. 11:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez azért jó mert naluk havi szinten utalnak es senki se panaszkodott meg,hogy elszamoltak volna a fizeteset, es annyira jelentenek be ami a netto berem,nem minimal berre jelentenek be.:)
2017. dec. 2. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!