Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szeretek dolgozni! Ez gáz?

Nem szeretek dolgozni! Ez gáz?

Figyelt kérdés

Közmunkán is csak azért vagyok mert ha lemondom nem kapok semmit, de nem akarok munkát keresni.

Egyszerűen nincs kedvem dolgozni, csak ülnék, pihennék mindig...


2015. júl. 6. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
a lustaság gáz igen
2015. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebben a dög melegben nem csoda. 40 fok van!!!!!
2015. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy olyan munka/hivatás sincs, amiben örömödet lelnéd?

Én sem repestem a diákmunkáért, mikor végeztem, mert érdektelen volt mind, és unalmas, de az álom melóm alig várom, hogy végezhessem!

2015. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit gázos a dolog.

A társadalom pr0li rétegére jellemző (általában),hogy nincsenek céljaik,nincs hobbijuk,nincs semmi olyan alkotó tevékenységük,amiben örömüket lelnék,amivel példát mutatnának az embertársaiknak,gyerekeiknek,és ami elvégzésével a társadalom hasznos tagjai lennének.

2015. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj meg olyan képzést, munkát keresni, ahol ez a dolgod, hogy pihengetsz. Pl. éjjeli őr, biztonsági őr (van ahol ülhetnek is és csak ilyen kamera monitorokat bámulnak), akkor még a trafipaxos rendőrök, múzeumőr, úszómester strandon, parlamenti képviselő, szóval egy rakás ilyen meló van.
2015. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most tudtam meg,hogy én proli vagyok...xD
2015. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és ki szeret?
2015. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!