Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem motivál a munkám, és ez...

Nem motivál a munkám, és ez miatt nem is szeretek dolgozni miben kéne változnom? 24f

Figyelt kérdés

Ha csak belegondolok, hogy dolgoznom kell az jut az egészről az eszembe, hogy szenvedni egésznap egy kis pénzért. Nem végeztem el semmi komolyabb egyetemet,kettő szakmám van, és hát tényleg elég nagy szenvedés azoknak az embereknek a pénz keresés akik úgymond eléggé lent vannak társadalmi szinten.


Például ma az lett volna tőlem az elvárás 6000ft-ért, hogy ássak :D ilyen időben. Komolyan azt éreztem, hogy egész egyszerűen én ezt már nem érdemlem meg ezt a kínzást, és lehet én vagyok a gyenge de amikor ilyen, és hasonló kérdésük van az embereknek(gazdagoknak) felém akkor komolyan mondom feltudnám akasztani magam.


Semmi kedvem nincs már csinálni SEMMIT, és tényleg ígyvan nem látom az értelmét. Szüleim is mondták ,hogy csináljak meg több sulit/tanuljak ilyesmi. Odáig jutottam ebből az egészből, hogy megszereztem egy jogsit, de még csak egy szaros kocsit sem tudok venni ilyen kereset mellett....őszintén nem tudom miért csinálom azt/azokat amiket csinálok.


Ha meglátnak munkás ruhába egy buszon, akkor úgy néznek rám mint a véres rongyra az emberek legtöbbször, azt éreztetik velem hogy bűn dolgozni komolyan mondom, és hogy amit csinálok az semmi.



2016. dec. 8. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ne nyfogj hanem változtass menj el tanulni vannak hétvégi esti képzések keress valami olyan szakmát ami érdekel
2016. dec. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a diplomában van a pénz, nyugodj meg.
2016. dec. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is voltam olyan helyzetben, mint te. Hetente legalább 2x végignéztem az összes megyei állást, és küldözgettem az önéletrajzokat. Aztán egyszer csak sikerült váltanom.


Akik kinéznek a melósruha miatt, azokat meg kakáld le. Ha bámulni akarnak, akkor csak had bámuljanak.

2016. dec. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És is találtam egy jó melót, jó fizuval. 600 helyre beadtam az önéletrajzom.. Agyondicsértem magam, kiszineztem.. És láss csodát... Az önéletrajz fontos, hogy összhangba legyen a meghírdetett állással.. Másik, légy kamion sofőr.. Mindent állnak, jogsit..
2016. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen végzettséged van és merre élsz?

Azt nem mondom, hogy nálunk nem kell dolgozni, de ha konyítasz valamit az élethez, szívesen jössz mész és átérzed a helyzet súlyát, illetve még van benned egy kis elhivatottság is, akkor mi éppen pont embert keresünk a fizikai állományunkba (szennyvíz közeg). A fizu sem jó, de azért a 60-nál több és ásni biztosan nem kell -5 fokban. :D

Ha érdekel: Keress meg!

2016. dec. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!