Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Magyarországon nincs diplomás...

Magyarországon nincs diplomás munkanélküliség? Most mondta nem akárki, Palkovics! Ez mit szívott?

Figyelt kérdés

[link]


Itt ez a szépség:

PALKOVICS: MAGYARORSZÁGON NINCS DIPLOMÁS-MUNKANÉLKÜLISÉG


Magyarországon nincs diplomás-munkanélküliség – mondta az Emberi Erőforrások Minisztériumának oktatásért felelős államtitkára. Palkovics László szerint akinek van diplomája és szakmája, annak jelenleg állása is van.


EZ MIT SZÍVOTT??


Nincs diplomás munkanélküliség? Hát itt vagyok rögtön én.

Munkanélküli vagyok most jöttem a 3 hónapos közmunkából ami mint tudjuk csak rejtett munkanélküliség nem munka.

És hivatalos adat: kb 400.000-en vannak per pill a közmunkarendszerben ennek tessék kapaszkodni mert hivatalos adat kb 15%-a DIPLOMÁS!!!


Vagyis számoljunk csak 10%-kal 400.000 10%-a 40.000 ennyi diplomás állástalan van, annak kell lennie mert mi a lótökért menne vki közmunkába diplomával hacsak nem azért mert semmi más nincs.


Ez mit szívott amikor ilyenenek beszél?? Hol él ez?


2017. okt. 5. 18:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

"Sajnos diplomásokból már Dunát lehet rekeszteni.D"


Te is akkora hülye vagy hogy a fal adja a másikat.


Diplomás.... és milyen diplomás? Az orvos is, meg az IT-s is diplomás aztán hol lehet ezekkel dunát rekeszteni? Lasszóval fogják őket.


Gyógypedes.... lasszóval se találsz.


Aztán mindenféle ilyne olyan bölcsész na az van.


Diplomás ---- te se tudod mit beszélsz.

2017. okt. 9. 16:07
 12/20 anonim ***** válasza:
76%

„Sajnos diplomásokból már Dunát lehet rekeszteni”


nyugodj meg,az informatikusok, tanárok, orvosok mind el fognak menni külföldre előbb-utóbb. király hely lesz Magyarország nemsokára, maradnak a digitális analfabéta, nyelveket nem beszélő prolik és nyugdíjasok, tehát a sok „léhűtő” diplomás helyett lesz majd sok 50-70 éves h-lye. nyelvtanár, orvos meg nem lesz.


„Dolgozni nem akarnak persze csak valami irodában jó pénzért henteregni.”


éljen a szocializmus! csak az dolgozik, aki izzad és nehéz dolgokat emel, minden más csak láblógatás.


„Építkezem de nem találok normális szakembereket.”


a szakembereket megtalálod külföldön, tudod, ott, ahol normális fizetést kapnak és megbecsülik őket. aztán fáradj be egy szakmunkásképzőbe, és nézd meg a tanműhely állapotát és az iskolában a kisebbség arányát.


am nem akarok bunkó lenni, de annyira tipikus a hozzászólásod: vhogy mindig azok szidják a diplomásokat, akik egy rakás érvelési és helyesírási hibát vonultatnak fel, vagy megmukkanni nem tudnak idegen nyelven. neked speciel nagy szükséged lenne egy magyartanárra.

2017. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

"Dolgozni nem akarnak persze csak valami irodában jó pénzért henteregni"


Fordítsuk már meg és egyből rájössz mekkora oltári baromságot írtál.


Hát ki az a hülye aki dolgozni akar ha jó pénért az irdoában hentereghet????? na ugye...

Ki az a barom aki izzad keccsöl lóg a bele ha jó pénzért szart se kell csinálni egy légkondis irodában...

ellenvetés?

2017. okt. 9. 20:07
 14/20 anonim ***** válasza:
Ti vagytok hülyék. Nekem mindig volt és van is munkám nem itt siránkozok a diplomámmal.
2017. okt. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

????

LOL van egy ember aki és ebből következik hogy akkor mindenki.... LOL uramatyám ekkora állatot....


hol vetted a diplomád az ecserin?

2017. okt. 10. 07:54
 16/20 anonim ***** válasza:
Te biztos ott vetted a stílusodból adódóan te gyökér here.Nem egy ilyen van.A többség ilyen.Mint te naplopó.
2017. okt. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.

# 14/15


hol olvastál olyat, h nincs munkám vagy h egyáltalán diplomás vagyok? hogy most ide, h neked van munkád és mindig volt ?:D kit érdekel?



a kérdés Palkovics kijelentéséről szól. te kezdtél el butaságokat írni és általánosítani, anélkül hogy képben lennél kicsit is, mi meg cáfoltuk, amiket írtál.


egyébként meg sztem értelmes emberek bosszantja, h az egyik államtitkár hülyeséget beszél.

2017. okt. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

# 16/17


neked amúgy mire van ilyen nagy arcod?:) a helyesírásod csapnivaló, az általánosítás és a tények ismerete nélküli okoskodás sem vall túl nagy intelligenciára. a hozzászólásod alapján egy átlagos kocsmai hőbörgő szintjén vagy.


igen, vannak diplomások. igen, bizonyos szakokon túl sokan végeznek. igen, még a legutolsó bölcsész is értelmesebb, mint te vszínűleg.


a kevés szakmunkás miatt meg hisztizzél a kormánynak. részemről lezárva.

2017. okt. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A helyesírásom tökéletes.Csak itt lesz^rom.Amúgy a legtöbb itt hozzászóló "diplomás" intelligenciája elég alacsony.Nem én kezdtem el hülye állatozni ugyebár.Nektek van túl nagy arcotok a semmire.
2017. okt. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Pont te vered magad a helyesírásra?Még azt sem tudod hogy mondatot nagy betűvel kezdenek a többiről nem is beszélve.Ilyenre általános 2.-ban kettest sem kapnál. :)
2017. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!