Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt a legrosszabb napod a...

Mi volt a legrosszabb napod a munkahelyeden?

Figyelt kérdés

2017. okt. 7. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszorultam a rohadt liftbe. És mivel munkaszüneti nap volt, a technikusoknál csak ügyelet volt. 1 óra alatt tudtak csak kiérni + fél óra amig kijutottam a liftből.
2017. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Szülinapozás után konkrétan a buliból estem be reggel. 😥 A húsleves-aszpirin-citromos víz tartott életben és azt hittem sosem lesz vége a napnak.
2017. okt. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Amikor letépte az ujjamat a szabászgép.:( De utána volt 150 jó napom, mert otthon pihengettem, de a teljes fizetésemet kaptam.:)
2017. okt. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor rájöttem, hogy a főnöknőmre nem lehet számítani, mert az életfelfogása szerint sosincs gond:(.
2017. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Néhány ember nem arra, és úgy használ " valamit ", ahogy kell.

Szőrnyű ez. " Ha beteg " azért, ha kib@xásból, akkor meg aljas, és bunkó.

2017. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Diákként dolgoztam egy ruhaüzlet gyerek osztályán néhány éve. Eleve nem rajongok a nagy zsivajért és a gyerekekért sem, de kellett a pénz. A cuccaimat egy zárható kis üveges szekrénybe kellett tennem, amihez kaptam kulcsot. A menedzser egész nap engem piszkált, a karácsonyi zenéktől már zúgott a fülem, az egyik vevő pedig a kezembe nyomta a gyerekét, hogy fogjam már meg, amíg felpróbál pár ruhát. Mikor közöltem vele, hogy ez nem tartozik a munkaköri leírásomba, még neki állt feljebb. Egész nap olyanokat kérdeztek tőlem, hogy az a ruha jó lenne-e egy 6 hónapos gyerekre, és a társaik. Persze fogalmam sem volt látatlanban, 16 voltam, nem volt tapasztalatom a gyerekruhák terén.

Pluszban elhagytam a szekrényem kulcsát, fél óra volt feltörni a szekrényt, és lekéstem az utolsó buszomat is. 2 órát vártam a vonatra, éjfél után értem haza.

Azóta nem dolgoztam ruhaboltban :D

2017. okt. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs a liften biztonsági érzékelő, úgyhogy időnként elvből rávágja az emberre az ajtót beszállás közben. Egyik reggel indításnak kiverte a kávét a kezemből aminek egy része rajtam landolt. Aztán beszorult egy raklap a teherliftbe amitől bekapcsoltak a vészfékek de a motorja tovább tekert. Végül elkezdett füstölni a liftakna amire beindult az összes tűzoltó berendezés vízzel elárasztva mindent. Nem mintha sokat számított volna, el kellett hagynunk az épületet és éppen egy hatalmas vihar tombolt odakint.

Főnökség és karbantartók is velem ordibáltak, mert pár héttel előtte leadtam egy nyomtatványt a lift ellen, hogy ki kéne javítani mert balesetveszélyes. Ezzel rossz színben tüntettem fel őket mert nem mondhatták, hogy épp most romlott el.

2017. okt. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megpróbálom körülírni, hogy ne legyen felismerhető a szitu: amikor a munkatársam megpróbált rávenni egy szabálytalan dologra, amiből neki pillanatnyi haszna annyi lett volna, hogy megkapja a jutalékát, de a hosszabb távú következménye az lehetett volna, hogy a céget milliókra bírságolják, engem meg kirúgnak. Mikor rájöttem, miben mesterkedik, szóltam a főnöknek. Lett utána k..vaanyázás, és még aznap hallottam meg véletlenül, hogy még ő próbál befeketíteni a főnöknél. Benyitottam az irodába, és közöltem, hogy na itt legyen vége a sárdobálásnak. Aznap savat hánytam az idegtől, megjegyezem azóta is azzal a véglénnyel kell dolgoznom.
2017. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!