Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha felvesznek egy Budapesti...

Ha felvesznek egy Budapesti céghez, de a cégvezető 2-3 nap múlva kitalálja egy másik városban kellene dolgoznom, de nem ad céges autót, ilyenkor mi a megoldás? Többit alább.

Figyelt kérdés
Felvesznek egy Budapesti céghez, de a cégvezető 2-3 nap múlva kitalálja hogy másik telephelyen kellene dolgoznom, egy másik városban. Na erre én rájövök kellene egy céges autó, és akkor reggel elindulok és kijárok arra a telephelyre, majd este hazajövök. Csak adjanak már egy céges autót, valamilyet. De a cégvezető nem nagyon akar adni. Ilyenkor mi a megoldás, hogy kellene lennie a dolgoknak? Alapból nekem az is probléma hogy ha felvesznek én arra gondolok hogy ahova felvettek először, oda járnék be, miért kellene nekem másik telephelyen, másik városban dolgozni. Nem az lenne a jó ha cég ekkor adna egy céges autót, és akkor örömmel járnék ki a másik helyre? Vagy lehet próbaidőn belül vagyok és akkor befejezni a céggel? Vélemények?
2017. júl. 14. 14:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy lehet pont az ilyen "problémák" miatt van a próbaidő? Ha nem megy simán az új kolléga "beillesztése" a céghez?
2017. júl. 14. 14:27
 2/4 anonim ***** válasza:

Aláírtál egy munkaszerződést, amelyben többek között ott bujkál(hat) az a szó hogy: munkahelye változó. Ha az van odaírva, hogy munkahelye:-az ahová beléptél, akkor nem vagy köteles másik városba utazgatni a saját idődből, pénzedből..persze ha az nagyon messze van, és sokba kerül.


de ha változó munkahely, ráadásul változó munkakör is be van írva, és aláírtad, akkor bizony nem jár sem kocsi, sem más..


akkor így jártál.


Nézd meg légyszíves a szerződésed.

2017. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi.


ja és nem írtam még: építőipar of course.

2017. júl. 14. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:
hát az építőiparban bármi lehet, így már nem csodálkozom. az bizony változó munkahelyes.
2017. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!