Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minden munkahelyen ez megy...

Minden munkahelyen ez megy vagy csak nálunk?

Figyelt kérdés

Én vagyok a legfiatalabb a csapatban ezért a legtöbb munkát nekem kell csinálnom. Egy suliban dolgozom ped asszisztensként de mellette takarítanom is kell.

Az egyik kolléganő a héten elkezdi, hogy Takarítsam ki az öltözőket mert nekem úgyis van időm! Mondom ok. (magamban meg, hogy téged miért fizetnek ha én csinálom a te munkádat?) Máskor is mondták már, hogy csináljam meg ezt azt mert én vagyok a legfiatalabb.

Kezdem azt hinni, hogy azért ugráltatnak mert én vagyok a legfiatalabb ők meg idősebbek és megtehetik ezt velem. Remélem ha egyszer váltok másik munkahelyre akkor nem ez lesz.


22/L


2017. okt. 12. 18:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
52%

Kit érdekel hogy hány éves akkor is a kollegád amig a főnököd nem mondja ,kér valamire addig ne végezz mások helyett munkát . Takaritani meg az iskolában fizetnek takaritónőket attol hogy munkahely nehagyd hogy csicskásztassanak.

Állj ki magadért és ha legközelebb is mondja hogy takarits mert neked sok a szabadidőd röhögj az arcába és ne mond hogy OK.

2017. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
69%
Benne van a pedagógiai asszisztens feladatai között, szóval azért ugráltatnak, mert ez a munkád. Ha nem tetszik, lépj ki és tanulj mást.
2017. okt. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
54%

Igen sajnos nálunk is ez van. Szeptemberben kezdtem dolgozni, rajtam kívül mindenki 30-40 éves, és férfiak ráadásul. Én vagyok a legfiatalabb, most kerültem ki az egyetemről. Mindent velem csináltatnak meg, míg ők nyomkodják a telefonjukat. Nekem is kezd elegem lenni, hiszen ugyanabban a munkakörben vagyunk. Igaz mindent megcsinálok mert nem akarok hisztizni, csak hát nem igazságos.

23N

2017. okt. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
25%
Az igen. Minden válasz 0%-ra lepontozva.
2017. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
41%
Mire számítottál?Odamész és mindenki hasra esik őszentsége előtt?XDÖrülj hogy lyuk van a seggeden.
2017. okt. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
25%
Tényleg ne hagyjátok magatokat! Valószínű valami kriptaszökevény pontoz le itt mindenkit, aki elvárná, hogy mindenki kinyalja a fenekét.
2017. okt. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
80%

Tudod mi a melóm?rendszergazda

Mi van a munkaszerződésben:"...minden olyan feladat amire az igazgató felkéri"

Tehát:szerverterem takarítása(juj),usergépek tisztántartása,telefonok javítása(köze nincs a szakmámhoz),projektlevezetés,közbeszerzés,diktálás utáni gépelés(titkárnő is vagyok:)),és a postára is én ugrok ki!

Nagy meglepetések fognak még érni téged úgy érzem,de lázadj csak ahogy javasolták az a stabil állás feltétele.:)

2017. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon el vannak kanászodva a mai öregek, sajnos ez a beteg társadalmi berendezkedés eredménye.
2017. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
76%
23 év élettapasztalatát olvastuk. ><
2017. okt. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
16%
Majd azért gondolkozzatok el ezen az omladozó kórteremben, vagy a fűtetlen öregek otthonában, otthonaitokban. Lesz időtök. Ott megnézem, hogy kit fogtok ugráltatni :D.
2017. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!