Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire jellemző a munkahelye...

Mennyire jellemző a munkahelyeken, hogy zaklat a főnök szexuálisan (akár férfi akár nő)?

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem egyszer zaklattak, azaz akart, elküldtem a fenébe, de sajnos ez nem mindenhol megy ilyen könnyen.

Több ismerősöm is beszámolt már ilyenről, általában eljöttek, balhé nélkül. Volt köztük férfi is, igen.

2017. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megütném a g...ibe
2017. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elegge.
2017. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még nem tapasztaltam ilyent és a környezetembe sem hallottam ilyenről.
2017. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem elhívott a főnököm ebédelni, és közölte hogy nagyon gyorsan kikerülnek innen ám az emberek, és hogy minimum egyszer találkozni akar velem egy héten, mert tetszek neki. Van férjem. Rá annyit mondott, hogy "le kéne lőni". Próbált fogdosni, hozzáérni a hajamhoz stb.

Bejár az irodámba, és szövegel, és végig kell hallgatni. Nem tudom ez mennyire zaklatás, engem nagyon zavar lelkileg, hogy egy perverz öreg tata ízléstelenségeit kell hallgatnom.

2018. jan. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!