Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinálnátok ebben a...

Mit csinálnátok ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

ma a fönököm hót ideggel jött be ma ugy beszél vwelem mint a kutyával.

próbáltam jopofizni de ő elküldt a ...........

Azt mondta, hogy pofon fog engemet vágni.

Én meg erre miért?

Mert nincs jo kedve.

Meg jött a kisfönök ő is ugy ebszélt velem mint a papírdarabka lennék egy senkiházi mintha én megbántottam volna őt, és kitoloncolt szépen és azt mondta mind a 2 fönök hogy takarodjak el innen ha tovább idegesitem őket a jopofizásommal.

Mondtam én erre hogy csak vicceltem meg hangulatot akartam teremteni

Most egy olyan angy bűn ha valakinek rossz a kedve akkor miért kell hozzá alkalmazodni miért nem lehetne lazábbra venni dolgokat


2017. okt. 26. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy jópofizol ahogy helyesen írsz akkor én is gutaütést kapnék. Egyébként meg a főnökkel pláne ha ilyen stílusú nem kell jópofozni meg hangulatot teremteni. Ő nem a haverunk hanem a főnökünk. Érdemes nem összekeverni a kettőt.
2017. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet minden embert csakúgy lazán jókedvre deríteni.
2017. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Munkaügyis kamutroll.
2017. okt. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy nem vetted át a két faxkalap hatalmi arroganciáját. Jó, tetted hogy nevettél a retek nagy pofájukba.
2017. okt. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!