Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Ti mit csinálnátok a helyemben ilyen szituációban?

Figyelt kérdés

Szüleimtől ballagási ajándékba + sikeres érettségiért és felvételiért képletesen anyum autóját, mivel másik városban, messze az otthontól fogok továbbtanulni. Soha nem szerettem azt a kocsit, amint megvettük és elvittük szerelőhöz ránézni, az tejesen frontálisan összetörte, és habár felajánlott pénzt és hogy ingyen megjavítja, így is egyfolytában csak a probléma van vele, a pénzt nyeli, nem kényelmes benne utazni.

Nekem még nincs meg a jogosítványom, folyamatban van a megszerzése, tehát anyukám használja... Aki ma a szemem láttára, hiába jeleztem neki hangosan, hogy baj lesz, meghúzta és egy nagy fekete csík van az oldalán, ami nem csak bosszant annyira, hogy legszívesebben szétverném a kocsit, de a sírógörcs is kerülget.

Haragszom anyukámra, amiért nem vigyáz rá és csak annyit reagált, hogy "hát ez van", mert ő kap új kocsit, meg se nézte, de haragszom a hülye autóra is. Mit tegyek? Hogy nyugodjak le?



2017. aug. 16. 14:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Ez olyanra sikerült mintha google translate-el írtad volna.
2017. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi a kommented, nem azzal írtam. Ment a piros.
2017. aug. 16. 15:03
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Probáld meg a pozitív oldalát nézni a dolognak. Lesz egy autód, amiért nem kellett megdolgoznod, egyből megkapod ahogyan meglesz a jogsid. Nem kell egy büdös koszos vonatban vagy buszon mindenféle emberekkel összezsúfolódva hosszú órákat utaznod. Akkor indulsz, amikor akarsz és ha úgy döntesz társaságban utazol, még a benzinköltségen is csökkenthetsz.

Biztosan nem volt szándékos ez anyukádtól, és ami megtörtént azon már amugy sem lejet változtatni. Egy karcolás nem a világ, ennél nagyobb problémád sose legyen.

2017. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm
2017. aug. 16. 15:12
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Figyu, hiába pirosozol, borzasztó ahogy írsz és fogalmazol. Olvasd át és próbáld meg megérteni úgy hogy fogalmad nincs miről van szó. Egyébként meg ajándék lónak ne nézd a fogát
2017. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Sírok én még egy jogsinak is örülnék:Dd
2017. aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Oké, az első mondatból kihagytam annyit, hogy megkaptam, egyébkét a mondataim tökéletesen érthetőek. Kákán is csomót keresel kedves. Jól olvasott vagyok, világéletemben csillagos ötös voltam irodalomból és magyarból, nem egy internetes troll fogja leszólni a magyar tudásom. Tehát ha semmi érdembelit nem tudsz mondani, akkor menj is vissza a kis troll barlangodba, és éld tovább egyedül a siralmas, jelentéktelen kis életedet. Puszi!
2017. aug. 16. 15:35
 8/20 A kérdező kommentje:
Semmi értelme szétoffolnod a kérdést. Ha elolvasnád a szabályzatot a válaszírás előtt, akkor ezt te is tudnád.
2017. aug. 16. 15:35
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

Engem is lepontozhatsz, de fogalmad sincs, milyen jó dolgod van. Másnak meg kell dolgoznia a saját autóért, te meg kapsz egyet és egy karcolás miatt bőgsz.

Mit csinálnék a helyedben? Először is felnőtt aggyal végiggondolnám a dolgot. Aztán örülnék, hogy lesz saját kocsim, amit ugyan nem szeretek, de elsőnek és gyakorlásnak teljesen megfelel majd, amíg nem veszek magamnak egy olyat, ami már sokkal jobban tetszik.

2017. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
Írni- fogalmazni nem tud ,érettségije van (!) ,felvették valahová (!!) és már nyomják alá a kocsit ami ugye mekkora ciki már, lehet érte rinyálni a neten. Hát nem szeretem mondani ,de ez a mai fiatalság egy kalap kulát nem ér...
2017. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!