Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Az alábbi szituációban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az alábbi szituációban mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Ha egy srác, akit nem ismertetek, csak láttatok suliban, és külsőleg bejön (nagyon), de mivel nem ismertétek, csak a folyosón láttátok, ezért nem fűztetek hozzá nagy reményeket, az egyik osztálytársatok (akivel jóban vagytok) barátja lesz (így ismernétek meg), és a srác "belseje" is megtetszene nektek, akkor ti bepróbálkoznátok ennél a srácnál? (most, hogy végre ismeritek) Fiúk! Ha bepróbálkoznának így nálatok, ti hagynátok magatokat?
2013. aug. 24. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Hm. Hasonló helyzetben voltam tavaly, és nagyon örültem volna, ha bepróbálkozik nálam a lány, de nem tette. Leballagtam és nem lett belőle semmi. :'(
2013. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
-.- Megint egy ribi gondolat.... Kapcsolatban lévő srácot békén kell hagyni! Miért nem lehet felfogni? És szerintem te se hagyj semmit a sráctól, amíg kapcsolatban van. Mellesleg, ha ennyire szabadosan élne, hogy a barátnője mellett mással flörtölgetne, vagy valami, akkor ne sok jót várj tőle.
2013. aug. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első, neked meg szakítanod kellett volna, aztán menni a másik csaj után. De ugye ahhoz meg kellene mozdulni. Te meg csak sírdogálsz, mint látjuk. -.- :D
2013. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja mármint én félre értettem a szitut, azt hittem, hogy csak úgy jóban lesznek, nem kapcsolatban, de a második hozzászóló rádöbbentett az igazságra. xD Így már semmiképpen nem. Ezt így nem bírnám megcsinálni. Első voltam!
2013. aug. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez csak egy elképzelt szituáció, félreértések elkerülése végett, én egyik sem vagyok, meg aztán amúgy sem vagyok csaj :)
2013. aug. 24. 11:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem próbálkoznék be a srácnál és nem állnék be a hosszú tömött sorába, hanem kívűlről mosolyognék jó nagyokat bele a képébe.
2013. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem próbálkozok sehol. Ha kellek valakinek, próbálkozzon Ő. Elvégre nem nyuszira, hanem férfira vágyok.
2013. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!