Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kérdik 15 év után, h...

Miért kérdik 15 év után, h honnan jöttem?

Figyelt kérdés

Kulföldön lakom 15 éve, es végre , h a gyerekem kicsit nagyobb lett , munkába akartam állni , hosszabb kihagyás után ( évek) mert nehéz volt összeegyeztetni az anyaságot a munkával . Pedagógusi végzettségem van.

Most végre kaptam munkát sokszáz pályázat után és a kollégaim megbolonditanak , folyamatosan ismerek meg újakat es az elsö kerdeseik közt van h " Honnan jössz?" 15 év után talán a lakcimem kéne mondjam , nem hiszem el h tèma még h honnan jövök ?

Es a masik hogy szinte csodálkoznnak h dolgozom ! Szinte le vannak döbbenve h hogy nem fekszem a diványon, hát dolgozol , hát hogyhogy ?

Legszivesebben faképnél hagynám öket , tényleg ezek normális kérdések???



2017. okt. 26. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kulfoldon divat ezt kerdezni.
2017. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert így lehet ismerkedni, rögtön van egy olyan téma amiről lehet beszélni.
2017. okt. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Munkaügyis kamutrollunk már külföldön pedadógus?
2017. okt. 27. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Külföldi vagy, nem ott vagy otthon, akkorsem ha van ott lakcímed, mit kérdezzenek?

Nekik honnan kellene tudniuk, hogy te már 15 éve ott laksz, ha még sosem láttak?

Ki van megdöbbenve?? A pedagógus társaid akik szintén nem otthon tespednek? Ezt a részét nem értem.

2017. okt. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De miért zavar ha megkérdezik? Talán ennyire szégyenled, hogy honnan jöttél, vagy mi?
2017. okt. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert 15 év után is az érződik, hogy nem oda való vagy.
2017. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha 15 év után is érződik, hogy külföldről jöttél (akcentus, mentalitás) akkor valamit rosszul csinálsz. Persze, hogy megkérdezik.
2017. okt. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Magyarországon mi is meg szoktuk kérdezni a külföldiektől hová valósaik, albérletben lakókat is mert többségük más megyéből jött. Szerintem nem kell ezen megsértődni csak beszélgetni szeretnének és érdekesebb téma mint az időjárás.
2017. okt. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7: Semmi baj nincs avval, ha valakinek megmarad az akcentusa, nem mindenki tudja levetkőzni.

DE MONDOM, HOGY EZ A KAMUKÉRDEZŐ!

2017. okt. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: vajon milyen lelki nyomorúság vezethetett ehhez a viselkedéshez? Ennyit kamuzás komoly defektust jelez.
2017. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!