Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún megmondjam,...

Állásinterjún megmondjam, hogy az előző munkahelyemről azért jöttem el, mert a főnököm rámhajtott?

Figyelt kérdés
Vagy mit mondhatok helyette?
2015. dec. 13. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ne mondd ezt semmiképp.
2015. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát necces. Attól is függ, hogy milyen területre pályázol, milyen benyomást kelt a felvételiztetőd.

Mondnám alternatívának a leépítést, de akkor általában adnak ajánlólevelet a főnökök.

2015. dec. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még ha igaz is! Az állásinterjú a hazugságok szép tálalásáról szól. Mond azt hogy nem érezted hogy szakmailag ki tudnál teljesedni a munkahelyeden és nem volt elég kihívás a munkádban ezért közös megegyezéssel távoztál ,amit sajnáltál de a karriered szempontjából ez volt a megfelelő lépés...stb stb.
2015. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Google > állásinterjú > felmondás oka
2015. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk szerintem már unhatják a pályáztatók a sok "itt ki tudok teljesedni" baromságot :D


De mondjuk azt sem mondanám el hogy mi volt. Alapból nem kelt jó benyomást, plusz egy elég nagy támadási felülettel indítanál a munkában.

2015. dec. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy! Egyből te leszel a hr-es szemében a hisztispitsa aki első kétértelműbb megjegyzésre rohanna a rendőrségre szexuális zaklatásért rossz hírbe hozva a céget...És azonnal buktad is ezzel a melót .
2015. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez adott munkakörtől is függ, egyébként volt egy munkahelyem, amit azért hagytam ott, mert nem jelentettek be, nem volt járulék, nem volt hétvégi-ünnepnapi bérpótlék és ezt megelégeltem. Szellemi munkánál ez szerintem egy elfogadható indok, ha mondjuk árufeltöltőnek mész, akkor mondjuk nem próbálkoznék ezzel.
2015. dec. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zebra3328 ***** válasza:

Szerintem csak akkor mond el, ha direkt rákérdeznek.

Esetleg először csak annyit, hogy személyes probléma volt köztetek.

2015. dec. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!