Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki vissza menni?

Ciki vissza menni?

Figyelt kérdés
Felmondtam a munkahelyemen egy hete. Adódott egy lehetőség ami miatt azt hittem hogy megéri váltani, de átvertek és jó pár dologban nem azt kaptam az új helyen amit ígértek. Ha ezt tudom, nem jövök el. Még nem vettek fel helyettem senkit és nagyon meg voltak elágedve a munkámmal az előző helyen, sajnálták hogy ott hagyom őket. Kellemetlen helyzet, de vajon gáz is?

2017. okt. 28. 16:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én nem mennék vissza, csak ha hívnak, mert az azt jelentené, hogy nem boldogulnak úgy nélkülem, akkor én lennék jobb alkupozícióban, és lehetnének magasabb elvárásaim a korábbinál, de vissza nem könyörögném magam sehova. Egyik előző helyemen volt egy kolléga, aki többször eljátszotta ezt, hogy felmond, aztán visszamegy, egy darabig visszavették, nekik is kellett az ember, egy idő után meg beintettek neki, és többé nem vették vissza még úgy sem, hogy kellett volna a munkája, mert nem bízhattak benne, hogy hosszú távon maradni fog.
2017. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk én nem mennék vissza.


Na figyelj, ha elmentél egy helyről mert jött valami jobb, akkor ott biztos valami nem volt rendben, mert az ember akkor megy el.


Tehát ha visszamész és visszavesznek akkor jön egy újabb lehetőség akkor megint lelépsz, nemde?


Most ennek van értelme?


Inkább felejtsd el a régi munkahelyet amit otthagytál, és keress olyat ami jó is és nem átverés, mert annak van értelme hosszú távon.

2017. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én viszont visszamennék; a mai napig mély nyomott hagyott bennem, hogy nem hosszabbították meg a szerződésem... ☹ Sokan mondták, hogy nem voltam reménytelen, nem dolgoztam rosszul, csak valaki klimaxolt 🤣+ szakmai féltékenység...Azóta elhelyezkedtem 2 állásba is, de a fene megette, próbából akkor is jelentkezni fogok egy pozícióra!
2017. okt. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!