Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A fiatalok miért nézik le azt...

A fiatalok miért nézik le azt aki nem piál, nem bulizik, pasizik-csajozik, és miért beszélnek a munkahelyen mások szexuális életéről, illetve miért vannak elfoglalva azzal, hogy ki szűz, vagy ki kivel van?

Figyelt kérdés

2017. okt. 29. 19:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Én inkább téged nézlek le az általánosításaid végett! Hagyja már mindenki abba ezt a hülye általánosítgatást. Ennyire nehéz úgy megfogalmazni egy mondatot hogy ne legyen benne a "minden"? Vagy a "mindenki"? Az eszem megáll... Én nem nézek le senkit. Emiatt... Mindenki azt tesz a saját életével amit akar. Bárki találhat magának olyan társaságot ahol nem nézik le. Csak keresni kell.
2017. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
6%
Jaj. És az egyes vagyok. És 18/F vagyok. Akkor ezek szerint öreg? Vagy hibásan vagyok összerakva?
2017. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
Az indokot nem tudom pontosan, de eléggé szánalmas viselkedés, nem az értelmes emberekre vall. Talán ettől többnek érzik magukat. Nekem van olyan ismerősöm például, aki azt a megjegyzést tette, hogy ő egy év alatt több nővel volt együt, mint én egész életemben leszek. Ő például amiatt tartja magát többnek, mert gyakran cserélgeti a partnereit, mintha tárgyak lennének és fel sem tűnik neki, hogy mennyire szánalmas.
2017. okt. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
Én is inkább teged nézlek le kérdező, mert egyaltalán felteszel egy ilyen kérdést, es nem tudod felnött modjára lekezelni az ilyen témákat.... mennyi ideig tart megmondan a kollégának, higy "mi közöd van hozzá?"
2017. okt. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Szerintem sok esetben már azok érzik lenézésnek, akik érintettek....mert valahol érdekli őket mások véleménye erről....
2017. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
4: Ja, mert ugye ez ilyen egyszerű. Azt mondom, semmi közük hozzá, és békén is hagynak. Tündérország meg a szomszédban. Amikor én így reagáltam, akapásból azt kezdték el tippelgetni, hogy búza vagyok. Valamint rendszeres ugratások és körberöhögések áldozata lettem.
2017. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Jesszusom... Hol dolgozol?

Mi sokat beszélgetünk, magunkról, az életünkről, az időjárásról, néha bizony politizálunk, néha filmekről; de ha valaki nem piál, az szóba se kerül; a nem bulizásról a bulizósok kifejtik a véleményüket, de ennyi...

2017. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg nem csak fiatalok ilyenek. Én 50-es kollégától is kaptam a dumát, hogy ő az én koromban már jobbra-balra kefélgetett. Azt persze nem említette, hogy az egyik ilyen kefélésből lett hirtelen gyerek és kényszerházasság, és azóta egy gürcölés az élete.
2017. okt. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Bihar Valatonon ***** válasza:
Általában azért hibázik az embereknek a nézete ebből a szempontból, mert akik ekkora bulihuligánnak vallják magukat, azok azok akik kocsmabulikba járnak vagy ha bemenne egy szórakozóhelyre ott mindenki menekül előlük, mert annyira gáz a viselkedésük...szóval kb annyira érdemleges a véleményük, mint amikor olyan vitázik az igényes filmekről aki alkonyatot meg halálos irambant néz :D
2017. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kérdés nem nézek le senkit
2017. okt. 29. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!