Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehetne tenni az uj...

Mit lehetne tenni az uj munkahelyen?

Figyelt kérdés

Nem rég kerültem oda ha pl elkezdek beszélgetni akkor nem figyelnek rám, bármit mondok nekik levegőnek néznek, nincs egy jo szavuk sem hozzám.

Ha normálisan csinálom a munkám akkor az egyik kolléga megmagyarázza, megjegyzéseket tesz, meghatározza nekem hogy csináljam a munkám.

Így csináljam meg amugy csináljam..........

Fönök is nagyon szépen belepofázz a munkámba, nyomomban van.

Ha állok akkor az egyik kolléga már mondja hogy mit csináljak ekkor akkor és amakkor, parancsszóra, nem pedig úgy hogy légyszíves csináldmeg mert akkor lesz jo, hanem gunyosan megalázoan parancsolja nekem mit kell csinálnom.

Ha meg nemet mondok s megmondom neki ghogy később megcsinálom akkor megy a fönökhöz, a fönök meg jön hozzám és elmondja nekem hogy hallgassak kollégáimra azt csináljam amit ő mondanak.

Nagyon tehetetlen vagyok munkahelyen, ugy néz ki hogy szarnak a véleményemre nagy ívben a kollégáim meg a fönök is és ezt éreztetik is velem.

Amikor letisztitom a pultot akkor a másik kolléga odavágja nekem hogy ezt is meg kell ám csinálni, ugy csinál mintha én nem csinálnám meg, fölényeskednek velem. Ma is elköszöntem melohelyről és aligha bárki is elköszönt volna tőlem. Most utálnak? de miért, hisz én egy rossz szót sem mondtam senkiről sem Kérlek segítsetek nekem ezzel kapcsolatosan mit kéne tennem, hogy ne vegyenek semmibe.


2017. okt. 25. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Megérzik, hogy "bánthatnak", hogy "rosszul esik neked amit csinálnak" és élvezetből csinálják - valószínűleg - a leírtak alapján.

Teljességében akkor lehetne megítélni ha ismert lenne minden körülmény.

Ha máskor is kerültél már hasonló helyzetbe akkor kérj tanácsot psz9ichológustól (persze a piszkálókat is szakemberhez kellene irányítani, de most rólad van szó).

2017. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy nekik szimpatikus. Ok mar egy megszokott kis csapat . En biztos elhuznek onnan..
2017. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Túl kis kényes vagy, mimóza-lélek...munkától félő...annak látszol.

Tedd határozottan a melót, azért vagy ott és sz@rj a többiek fejére még-ne haverkodj.

Köszönd az útbaigazítást is, ha nem is érzed annak.

Ez meló és nem szeretetszolgálat pláne, ha vendéglátás e tér.

2017. okt. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy aki előtted dolgozott ott, azt nagyon szerették és alapból utálnak, hogy a helyére mentél
2017. okt. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen munkahelyek, ahol mindenki utálatoskodik. Idővel lehet, hogy jobb lesz, megszoknak és elfogadnak. Lehet, hogy velük is így beszél a főnök és azért adják tovább a feszültséget. Ha nem tudod lepörgetni magadról a bunkóskodásukat, akkor tedd helyre őket, kérd ki magadnak a stílust, amivel hozzád szólnak. Mondd meg, hogy nem az a bajod, amit mondanak, hanem a stílusuk. Véleményem szerint az ilyen helyről jobb elhúzni minél gyorsabban. Sajnálom, de gondolj arra,hogy te legalább nem vagy ősbunkó, mint ők!
2017. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!