Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lesz egy munkahelyen ha...

Mi lesz egy munkahelyen ha szinte az összes ember felmondott?

Figyelt kérdés

Mi várható egy munkahelyen a megmaradóakkal, ha okt elején kb az összes ember egyszerre adta be felmondását (szerződésmódosítás miatt amit nem voltak hajlandóak aláírni inkább felmondtak)?

Még a héten vannak, lejár a felmondási idő pénteken, és vége a dalnak. Jövő hét hétfőn üres a cég marad tán 5 ember a 30ból.

Mi várható? Mert új embert az elmúlt 1 hónapban kettőt sikerült felvenni akik azóta le is léptek.


2017. okt. 31. 19:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kezdődik a “hány cukorral” vagy elkezdenek egy olyan stílust,hogy a maradék is lecserélődik.
2017. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Gályázhattok 5ször annyit több órában eleinte ugyanannyiért aztán kevesebbért mert mindet megdumálnak . Vagy maradsz vagy lelépsz .
2017. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

nem egészen mert ez egy üzem egy gyár ahol van egy gépsor amihez kell minimum iksz ember ha ez nincs meg akkor mindegy hány marad mert van megvan a létszám és megy a gépsor vagy nincs és leáll a gép és akkor game over.


a cég vagy elővarázsol 20 embert legalább 1-2 napon belül vagy ennyi volt.

és akkor még a betanításról szó se volt.

2017. okt. 31. 20:36
 4/17 anonim ***** válasza:
A cég vagy felszámolja magát,vagy megpróbál munkaerőt szerezni bármi áron (külföldi vendégmunkásom, magasabb bér, munkaerő kölcsönzés).
2017. nov. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Mondok egy dolgot. Pénz. Na ez az ami nincs. Bérember külföldi munkaerő stb miből?

Pénz az nincs. Ha lenne akkor ez a helyzet eleve ki se alakul.

2017. nov. 1. 09:46
 6/17 anonim ***** válasza:

Én is mondok egy dolgot. Ha a cég nem a tiéd akkor minek foglalkozol vele! Felesleges generálni az indulatokat, mint a munkaügyis troll valamelyik nap.

Ha felmondtál akkor gondolom jobb állást kaptál és örülj neki, ha nem mondtál fel akkor meg menj a többiek után!

2017. nov. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"Ha a cég nem a tiéd akkor minek foglalkozol vele!"ú



ÖÖÖÖÖ esetleg azért mert én a "megmaradottak " halmazának része vagyok?

És marhára nem mindegy hogy jövő héttől kapok-e pénzt vagy nem?

Mert ha leáll a cég akkor no pénz hiába nem mondtam még fel.

2017. nov. 1. 12:38
 8/17 A kérdező kommentje:

"Ha felmondtál"


nem mondtam fel sehol se írtam ilyet. At írtam a cég zöme felmondott. De csak a zöme nem az egész.

2017. nov. 1. 12:39
 9/17 anonim ***** válasza:
Miért nem mész a többiek után? Ha jó szakember vagy akkor biztosan átvesznek Téged is.
2017. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

mert megint tévedésben vagy ez betanított szalagmeló itt nem szakemberek vannak hanem csicskák biodroidok.

én is az vagyok akik elhúznak azok is azok.

nem értünk mi semmihez. ha értenénk ide se jöttünk volna eleve.

2017. nov. 1. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!