Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lesz egy munkahelyen ha...

Mi lesz egy munkahelyen ha szinte az összes ember felmondott?

Figyelt kérdés

Mi várható egy munkahelyen a megmaradóakkal, ha okt elején kb az összes ember egyszerre adta be felmondását (szerződésmódosítás miatt amit nem voltak hajlandóak aláírni inkább felmondtak)?

Még a héten vannak, lejár a felmondási idő pénteken, és vége a dalnak. Jövő hét hétfőn üres a cég marad tán 5 ember a 30ból.

Mi várható? Mert új embert az elmúlt 1 hónapban kettőt sikerült felvenni akik azóta le is léptek.


2017. okt. 31. 19:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Jövő hét hétfőn üres a cég marad tán 5 ember a 30ból"

Akkor öten fogjátok harminc munkáját végezni - vagy annyit, amennyit tudtok belőle. De csak addig, amíg meg nem unjátok és le nem léptek.

2017. nov. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

nem érted te se pedig világosan leírtam. nem végezzük 30 ember melóját ha akanránk se tudnánk mert gépsor van amihez kell 15 ember /műszak. ha nagyon mmuszáj 10-12 leszorítható de alább nem.

5 en semmire se megyünk. A gépsor be se indítható ennyi emberrel.


nem végezhetjük 30 ember melóját. jövő héten hazaküldenek majd ha jól sejtem pénz persze egy fillér se.

csak kérdés ez így meddig mehet majd.

2017. nov. 1. 21:56
 13/17 anonim ***** válasza:

Értem én, mit akarsz.

Te most azt hiszed, hogy egy gépsorhoz 15 ember kell. A főnökséget pedig - ha tényleg olyan, amilyennek leírtad - nem érdekli. A gépnek menni kell és kész. Ha nem vagytok még 15-en sem, akkor majd odaáll 5 és csinálja 15 munkáját. Lehet, hogy nem fogjátok tudni megcsinálni, de legalább fél műszakon át ott fog óbégatni a rabszolgahajcsár, hogy demánpedig ennek menni köll.

Aztán vagy nem gyártotok semmit, vagy selejtet gyártotok, vagy egy műszak alatt sikerül egy órányi munkát elvégezni.

2017. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ha nem vagytok még 15-en sem, akkor majd odaáll 5 és csinálja 15 munkáját."


Te se dolgoztál még gyártósoron. Nem lehetséges. Fizikailag lehetetlen.


Volt már próbálkozás szombati különműszakra pár emberrel és 1 órácska után leállították és azóta szóba se került többet a pár emberes műszak.

Nem lehetséges.

2017. nov. 2. 18:36
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs ember akkor készülj fel a leépítésre! Sajnálom.
2017. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

De, dolgoztam gyártósoron. 5 fős soron voltunk ketten, mi is tudtuk, hogy nem lehet megoldani, de azért a főnökség csak erőltette a dolgot. Szerencsénkre kicsit értelmesek voltak, ezért megelégedtek annyival, hogy két órán át küzdöttünk, aztán leállították a sort.

Később egyedi gépes részlegen voltam, 12 gépre 6 helyett voltunk 2-en. Ott nem volt ennyi esze a termelésvezetésnek, muszáj volt mennie minden gépnek. Ott megoldottuk a problémát: egy órán át tudtunk rohangálni, aztán 4 gépet hagytunk futni (fejenként 2, mint ahogy kellene), a többi 8-on összehoztunk valami olyan hibát, amit nem volt időnk megoldani.

Hidd el, erőltetni fogják a dolgot, de nem muszáj meg is valósítani.

2017. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

"Hidd el, erőltetni fogják a dolgot, de nem muszáj meg is valósítani."


Mondanám hogy igazad van de akkor itt a szigorú tény: már kaptam telefont hogy hétfőn már nem kell bemenni.

Se nekem se senkinek.


Kész ennyi volt. A mai nap még lemegy ma ki kell üríteni a szekrényeket ruhák cipők kinke mije van itt viheti és ennyi.

2017. nov. 3. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!