Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Napi 2x 1,5 óra utazás városon...

Napi 2x 1,5 óra utazás városon belül nettó 120-ért főállásban vállalnátok?

Figyelt kérdés

Irodai meló főállásban napi 8 óra.

Csakhogy.

Én Kápmegyeren vagyok a cég meg Kispest végén.

Villamos + metró + busz az odajutás = 1,5 óra csak oda, össz napi 3 óra utazás lenne és ki se mozdulok a városból.


Vállalnátok?


Mondjuk más is lenne jóval közelebb csak épp az minimálbéres betanított meló lenne nettó 85-ért.

Ezért kérdés.


2017. nov. 5. 13:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Számomra ez így nem érné meg, de ezt mindenkinek magának kell eldöntenie.
2017. nov. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Az a baj azzal, ha csak a pénzt nézed, hogy leragadsz, beskatulyáznak, és soha nem fogsz tudni továbblépni. Nekem mindig volt ezen kívül más cél is, mit akarok elérni, mi a célom azzal, hogy megpróbálom, jelentkezek, milyen a cég, lehet-e lehetőség belsősként továbblépni, pályázni más munkákra, és próbálkoztam is, mennyire jó nevű a cég, milyen referencia esetleg a továbbiakban, milyen távolságra van tőlem, mennyit kell utazni és hogyan, ha már eljutottam interjúra, akkor ott milyenek az interjúztatók.

Volt olyan, aminél végül interjún én mondtam azt, hogy köszönöm, de ezt így mégsem.

Volt olyan, hogy megpróbáltam belsős pályázatokkal továbblépni.

Olyan is volt, amikor levélben válaszoltam annak, aki behívott az interjúra, de végül nem ő interjúztatott, hogy időhúzásnak éreztem, és ezt így nem kellene csinálniuk, mert más tájékoztatást kaptam telefonon, mint ami az interjún kiderült az állásról.

Igenis tudd, mit akarsz, legyen célod, tudd, mire vagy képes, hogyan dolgozol szívesen, különben kihasználnak, és csalódni fogsz, aztán idős korodban nyafogsz, mert kevés a nyugdíj, pedig lehet, hogy sokkal többet érhettél volna el.

2017. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

" hogyan dolgozol szívesen,"



LOL ez most trollkodás????? Könyörgöm hol dolgozom szívesen?????


LOL !!! Ahova felvesznek bakker ott!!!


Nem állnak sorba értem a cégek hogy válogathassak örülhetek ha bárhova is kellek...


miből válogassak a semmiből????

Hol dolgozom szívesen.... egyébként ha itt tartunk SEHOL Se dolgozom szívesen a hátam közepére se kívánom de valamiből élni kell...

2017. nov. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

"mi a célom azzal, hogy megpróbálom, jelentkezek, milyen a cég, lehet-e lehetőség belsősként továbblépni, pályázni más munkákra, és próbálkoztam is, mennyire jó nevű a cég, milyen referencia esetleg a továbbiakban, milyen távolságra van tőlem, mennyit kell utazni és hogyan, ha már eljutottam interjúra, akkor ott milyenek az interjúztatók. "



Ez mind csak DUMA:::....... mert ez olyan emberre igaz akinek van választása... aki választhat hogy vagy ide vagy oda megy.....


de aki olyan mint én hogy a két kezét összeteheti hogy egyáltalámn valahova is kell... na akkor???



Persze én is válogathatok... én is mehetek ide ahoil minimálbér van és 3 műszak és zéró eéőrelépés vagy oda ahol min bér van 3 műszak és zéró előrelépés vagy amoda ahol.....


MIBŐL VÁLOGASSAK? EBBŐL? A semmiből?

2017. nov. 6. 08:22
 25/30 anonim ***** válasza:

# 12


Nem írtad, hogy könyvelni fogsz, így egy könyvelőirodában lehetsz takarító, portás, csicskás-jobb vagy bal kéz...stb.


A betanított munka ott kezdődik, hogy elmondják mit s hogyan kell csinálnod.Azt, hogy kicsit tudod a módját, az csak előképzettség...tudsz autót vezetni városban, akkor sem leszel jó versenyző az egyedi pályán egyből...tehát be kell tanítani.


Ha magadtól nyitsz irodát és saját tudásod alapján viszed a boltot-szervezed a munkákat s elvégzésüket, nem vagy betanított dolgozó.

2017. nov. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

"Családomban van olyan aki világéletében csepeli üzembe járt angyalföldről míg nyugdíjba nem ment laza 40 évig.... és 40 évig napi jó 2 órát bumlizott hajnalban akár...

És köszöni jól van. Gazdag ugyan nem lett..."


Feltételezem, hogy ez néhány évtizede történt. Na de minket a ma érdekel. Idén többen nyomorognak a metrón melóba menet/jövet, mint tavaly. Jövőre még többen fognak nyomorogni. És az embereknek kell a meló. De te tudod.

2017. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
"Idén többen nyomorognak a metrón melóba menet/jövet, mint tavaly" - Jelenleg a 3 metrót éppen felújítják, Újpest és a Lehel tér között nem jár egyáltalán, hétvégéken meg a teljes szakaszon nem jár. Ez egy hosszú metró, a kerülő útvonalak lassabbak. Nekem majdnem másfél óra lett a korábbi 1 órás utazás a munkahelyemre (nincs jogsim, és a metró a leggyorsabb, az most kiesik).
2017. nov. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
"Ez mind csak DUMA:::...... mert ez olyan emberre igaz akinek van választása... aki választhat hogy vagy ide vagy oda megy..... " - Tanulj valamit, és te is "válogathatsz" majd. Nem, nem arról van szó, hogy válogatok a munkák között, mert annyi helyre hívnak, hanem válogatok a munkák között, mert nem vállalok el minden szart most már, mert nem akarom, hogy beskatulyázzanak, hogy csak erre vagy arra vagyok képes, fusizok főállás mellett abban, amit tanulok, hogy meg tudjam mutatni, hogy ezt is tudom, és legyen esélyem olyan munkára is, amit csinálni akarok. Ez így működik, de nyugodtan hisztizhetsz tovább, majd jó lesz neked a minimum nyugdíj, én meg követem a szüleim példáját, és megharcolok azért, amit el akarok érni akkor is, ha fárasztó addig az út.
2017. nov. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

"" hogyan dolgozol szívesen,"


LOL ez most trollkodás????? Könyörgöm hol dolgozom szívesen?????"


Még egyszer fuss neki, kérlek. Nem HOL, hanem HOGYAN. Milyen cégnél, kis cég, nagy cég, multi vagy pár fő, egyedül vagy csapatban, sok emberrel vagy kevéssel, hogy bírod, ha malmozni kell, mert valahol torlódás van, kész vagy-e beugrani más feladatra, ha arról van szó, mennyire nyomaszt, ha egész nap sötétben vagy, vagy gőzben vagy, vagy hidegben vagy, vagy zaj van...


Ezek fontos dolgok, mert ahol nem olyanok a munkakörülmények, amiket el tudsz viselni hosszú távon, ott nem fogod tudni jól végezni a munkád, és lehet, hogy nem te lépsz le, hanem tőled válnak meg már próbaidőben, aztán kezdheted elölről az álláskeresést.


Kérdező, neked is csak ezt tudom mondani, TE ismered magad, TE tudod, hogy van-e más lehetőséged, TE tudod, hogy van-e időd még esetleg mást találni vagy annyira nincs pénzed, hogy valami kell. Próbaidő alatt még mindig elmehetsz következmények nélkül, indoklás nélkül, egyik napról a másikra, ha nem tetszik, vagy ha találsz jobbat. Mi helyetted nem tudunk dönteni.

2017. nov. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

" egyik napról a másikra, ha nem tetszik, vagy ha találsz jobbat. "


Nem érted a lényeget. Elmehetek... hát el. Most is. Nem kell ehhez próbaidő se. Beadom a papírt 30 nap és csá.

Megtehetem... na de hova.


Na ezért nem megyek.

2017. nov. 7. 13:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!